Rimo & Patikima linija vs Arena Biliards (79:83)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 spalio 18 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Arena Biliards“ po atkaklios kovos įveikė „Rimo & Patikima linija“

2020 spalio 18 d., Sekmadienis, 20:00 val., peržiūros: 819

Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2020 pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Rimo & Patikima linija" ir "Arena Biliards".

Rungtynes užtikrintai pradėjo "Arena Biliards" ekipa, kur prabėgus trim minutėm šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Vis dėlto, ketvirčio pabaigą "Rimo & Patikima linija" užbaigė sausa atkarpa 10:0 ( 20:25). Antrame kėlinyje toliau svečiai išlaikė iniciatyvą savose rankose, bet vėl kėlinio pabaigoje šeimininkai atsigavo ir skirtumas ištirpo iki 5 taškų – 41:46

Po ilgosios pertraukos "Rimo & Patikima linija" sugebėjo pirmą kartą persverti rezultatą į savas rankas, kur išlaikė pranašumą iki kėlinuko pabaigos ( 64:60). Lemiamame kėlinyje užvirė atkakli kova tarp varžovų ,tačiau "Arena Biliards" užtikrinčiau atrodė tiek puolime, tiek gynyboje ir iškovojo kelialapį į ketvirtfanilį, kur jų laukia "Remzos" ekipa. Galutinis rezultatas – 79:83 (20:25, 21:21, 25:19, 13:18)

Domantas Sprindys

„UNO“ penketukas įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:33 val.)„ICE“ sėkmingai startavo „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje, įveikdami „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:49 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Arena biliards“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę Rimo & Patikima linija įtikinamai nugalėjo BC „Boom“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 20:01 val.)Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 20:31 val.)Iki paskutinės sekundės kovoję „Ariogalos“ krepšininkai nusileido „Arena Biliards“ ekipai (79:86) (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 21:00 val.)Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse: įtikinama Ramza pergalė prieš Arena Biliards (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:14 val.)