Hidraulinės sistemos vs Alytaus „Vakarai“ (62:90)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Alytaus „Vakarai“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“

2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 17:14 val., peržiūros: 665

Rugsėjo 27 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Laikinosios sostinės Mažosios taurės 2020 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Hidraulinės sistemos" priemė svečius Alytaus "Vakarus". Abiems komandoms tai buvo pirmos rungtynės taurėje.

Rungtynes geriau pradėjo "Vakarai", kurie per pirmas dvi minutes pelnė penkis taškus be atsako (5:0). Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė 10 taškų (14:4). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (17:13). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai (19:18).

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo "Vakarai" (21:18). Sužaidus tris minutes komandas skyrė keturi taškai (25:21). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas išaugo iki 10 taškų, o minutės pertraukėlės paprašė "Hidraulinės sistemos" (31:21). Vėliau komandos žaidė lygiai, likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigs komandas skyrė 12 taškų (35:23). Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 18 taškų (42:24).

Prasidėjus trečiam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė "Vakarai" (47:24). Penktą minutę skirtumas sumažėjo iki 19 taškų (47:28). Prasidėjus antrai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Vakarai" (55:33). Kėlinio pabaigoje "Vakarai" padidino persvarą iki 23 taškų (67:44).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas išaugo iki 25 taškų (75:50). Paskutines penkias rungtynių minutes "Vakarai" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 90:62.

Mantas Meškevičius

Alytaus „Vakarai“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ 2004 ekipą (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:11 val.)BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ po permainingos kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ krepšininkus (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)Be lyderio H. Roko likę Alytaus „Vakarai“ sugrįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą, bet jame nusileido „ICE“ ekipai (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 16:22 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su jaunaisiais žalgiriečiais (2020 spalio 06 d., antradienis, 22:58 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis pergalę pasiekti leido Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 19 d., pirmadienis, 20:59 val.)Rezultatyviose rungtynėse Remza užtikrintai įveikė Alytaus „Vakarus“(112:83) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)Vytenis Vaivada fantastiniu tolimu šūviu išplėšė pirmąją vietą Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)