BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ vs Hidraulinės sistemos (73:68)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 spalio 18 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ po permainingos kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ krepšininkus

2020 spalio 18 d., Sekmadienis, 19:05 val., peržiūros: 981

Sekmadienį, spalio 18 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 aštunftinalio rungtynės tarp BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ir „Hidraulinės sistemos ekipų.

Rungtynes T.Vasiliauskas pradėjo dviem taikliais tolimais metimais ir Hidraulinės sistemos“ iškart šiek tiek nutolo, tačiau BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ labai greitai perėmė rungtynių kontrolę ir likus trims minutėms iki pirmo kėlinio pabaigos pirmavo 16:12. Bet tada T.Vasiliauskas pridėjo dvitaškį su varžovo pražanga, vėliau dar pataikė ir trečią tolimą metimą kėlinyje, kėlinio pabaigoje keturis taškus įmetė V.Peseckis, o svečiai po pirmo kėlinio pirmavo 19:22.

Antrajame kėlinyje ir toliau aikštelėje vyko kova taškas į tašką, šeimininkai pirmavo ilgesnį laiką kėlinyje, tačiau kėlinio pabaigoje Hidraulinės sistemos“, išnaudodamos varžovų pražangas taikliais baudų metimais, persvėrė rezultatą ir minimaliai pirmavo 34:35.

Trečiajame kėlinyje BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ iškart perėmė iniciatyvą, puikiai sustovėjo gynyboje ir į lemiamą kėlinį išejo turėdami dviženklį pranašumą 58:47.

Lemiamo kėlinio pradžioje šeimininkų puolimas kiek užstrigo, o tai leido „Hidraulinės sistemos krepšininkams priartėti iki 58:54. Visgi, šeimininkai greitai atsitiesė ir nutolo, o Hidraulinės sistemos jau jų nebepagavo. Galutinis susitikimo rezultatas 73:68 (19:22, 15:13, 24:12, 15:21).

D.Prieskienis (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“) apie pergalės priežastis:

Susikaupimas, žinojome priešininkus, nes eilę metų žaidžiame, taip pat žinojome, kad dengsis prieš mus zona, buvome paruošę derinį vieną, iš pradžių gal kažkiek nepaėjo, bet po to pavyko. Stiprūs priešinininkai.

Vytautas Peseckis

„Audrupio ‒ Bonauto.lt“ nesunkiai įveikė „Be derinių“ komandą (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:45 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)Alytaus „Vakarai“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:14 val.)Po atkaklios kovos BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ 2005 (89:80) (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Omega“ turėjo pripažinti BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipos pranašumą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:31 val.)„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)Kauno TPMC ‒ 2 susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su jaunaisiais žalgiriečiais (2020 spalio 06 d., antradienis, 22:58 val.)