ICE vs UNO (55:48)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 07 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklioje kovoje „ICE“ įveikė „UNO“

2020 spalio 07 d., Trečiadienis, 23:53 val., peržiūros: 846

Spalio 7 dieną, 22.00, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „UNO“ ir svečiai „ICE”. Rungtynės baigėsi rezultatu 55:48 (15:11, 11:13, 19:10, 10:14).

Rungtynių pradžia buvo šiek tiek keistoka. Komandos nuo pradžių pradėjo aktyviai žaisti, tačiau pirmas tris minutes nei vienai komandai nepavyko rezultatyviai užbaigti atakos. Vėliau komandos apsikeitė baudų metimais ir taip atsidarė savo taškų sąskaitas. Kėliniui bėgant „ICE“ komandai pavyko įgyti persvarą ir po pirmo kėlinio šeimininkai pirmauja rezultatu 15:11. Antrojo kėlinio pradžioje „UNO“ komanda surengė žaibišką spurtą ir išlygino rezultatą, tačiau persverti jo nepavyko. „ICE“ komanda gan užtikrintai saugojo kelių taškų pranašumą visą kėlinį, nors varžovai ir taikėsi persverti rezultatą, šeimininkai to neleido ir po dviejų kėlinių liko priekyje rezultatu 26:24.

Trečiame kėlinyje situacija šiek tiek keitėsi. Per kelias kėlinio minutes „ICE“ komanda vedama Pauliaus Vilko padidino savo pranašumą iki 9 taškų ir toliau komandos žaidė aplink tą 9 taškų skirtumą. Iki kėlinio galo „UNO“ nepavyko sumažinti atsilikimo ir po trijų ketvirčių rezultatas 45:34. Lemiamame ketvirtyje nebuvo apseita be intrigos. Dar kėlinio pradžioje „UNO“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 4 taškų ir komandoms vėl teko žaisti taškas į tašką. Rungtynių pabaigoje "ICE" sėkmingai realizavo baudų metimus ir išsaugojo pergalę savo rankose. Rungtynės baigėsui rezultat 55:48.

6 išpr. praž.

Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 20:31 val.)„UNO“ penketukas įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:33 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 21:49 val.)Po atkaklios kovos „ICE“ palaužė „Remzą“ ekipą ir pasidabino „Laikinosios sostinės“ bronzos medaliais (2020 spalio 27 d., antradienis, 22:17 val.)„ICE“ atlaikė BC „Boom“ šturmą ir grupėje liko nepralaimėję (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 15:59 val.)Be lyderio H. Roko likę Alytaus „Vakarai“ sugrįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą, bet jame nusileido „ICE“ ekipai (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 16:22 val.)Runtynėse taškas į tašką ‒ „UNO“ pergalė prieš BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:38 val.)Vytenis Vaivada fantastiniu tolimu šūviu išplėšė pirmąją vietą Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)„UNO“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:58 val.)„UNO“ penketukas du kėlinius atsilaikė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)