KM „Žalgiris“ 2005 vs Alytaus „Vakarai“ (79:89)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 spalio 19 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis pergalę pasiekti leido Alytaus „Vakarams“

2020 spalio 19 d., Pirmadienis, 20:59 val., peržiūros: 805

Spalio 19 dieną, 18:40 val., "Žalgirio" krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 komandos KM "Žalgiris" 2005 (šeimininkai) ir Alytaus "Vakarai" (svečiai). Komandos stojo žaisti aštuntfinalio rungtynių. Nors Alytiškiai šį vakarą susirinko vos šešiese, bet komanda išsaugojo pakankamai daug jėgų, po ilgosios pertraukos panaikino dviženklį atsilikimą ir patys nutolę pasiekė pergalę rezultatu 79:89 (25:14, 20:19, 10:23, 24:33).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo šeimininkai, kurie spaudė varžovus visoje aikštėje, perėmė kamuolius ir rinko lengvus taškus. Skirtumas dar pirmojo ketvirčio metu tapo dviženklis. Vėliau ekipų žaidimas išsilygino, nors ir sunkiai, bet Alytaus "Vakarai" įveikdavo varžovų presingą, o vėliau pasinaudoję savo fiziškumu rinko taškus iš po krepšio. Tuo tarpu KM "Žalgiris" 2005 komanda stengėsi išnaudoti labai ilgą suolą ir išlaikė didžiulį intensyvumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams esant priekyje 45:33.

Antroje rungtynių dalyje svečiai jau rado būdų skirtumui sumažinti, o baigiantis trečiajam kėlinukui jie pagaliau susikūrė minimalų pranašumą. Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinuko pradžioje, kuomet tris tritaškiui paeiliui pataikė H.Rokas, o Alytaus "vakarai" nutolo per dviženklį atstumą. Per likusį laiką KM "Žalgiris" 2005 vis bandė atsitiesti, bet intrigos jiems atkurti taip ir nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:89.

Darius Šalaševičius (Alytaus "Vakarai"):

"pavyko išsaugoti pakankamai jėgų, ėmėm pertraukėles, o laimėti padėjo pakeista gynyba ir deriniai po ilgosios pertraukos".

13 rezult. perd.

Vytenis Vaivada fantastiniu tolimu šūviu išplėšė pirmąją vietą Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)Rezultatyviose rungtynėse Remza užtikrintai įveikė Alytaus „Vakarus“(112:83) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)KM „Žalgiris“ 2005 iškovojo pirmąją pergalę nesunkiai įveikdamas „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:06 val.)Be lyderio H. Roko likę Alytaus „Vakarai“ sugrįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą, bet jame nusileido „ICE“ ekipai (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 16:22 val.)Alytaus „Vakarai“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:14 val.)Alytaus „Vakarai“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ 2004 ekipą (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:11 val.)Kauno TPMC – 2 sutriuškino KM „Žalgiris“ 2005“ (111:72) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)Po atkaklios kovos BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ 2005 (89:80) (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)KM „Žalgiris“ 2005 palaužė „Omega“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 20:40 val.)