KM „Žalgiris“ 2005 vs BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (80:89)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ 2005 (89:80)

2020 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 21:02 val., peržiūros: 686

Pirmadienį, rugsėjo 28 dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020, reguliariosios rungtynės tarp vietos KM „Žalgiris“ bei svečių BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt”.

Rungtynes aktyviai pradėjo šeimininkai, gynyboje nuo galinės linijos spausdami varžovus bei užtikrintai rengdami atakas. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui svečiai išlygino rezultatą, tačiau 3 tolimais metimais atsakę jaunieji „Žalgiriečiai“ padidino persvarą iki 6 taškų (23:17). Kėlinį abi ekipos užbaigė rezultatyviai, BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt” paskutinė kėlinio ataką išlygino rezultatą – 29:29.

Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, šeimininkai ir toliau taikė spaudimą nuo galinės linijos, bei stengėsi kuo labiau išvarginti varžovus. Antroje kėlinio pusėje svečiams pavyko pralaužti kibią gynybą ir pirmąja rungtynių dalį BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt” užbaigė 2 taškų persvara – 46:48.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai, surengę 3 atakas be atsako padidino savo pranašumą iki 8 taškų (46:54). Po minutės pertraukėles „Žalgiriečiai“ taip pat atsakė sėkmingomis atakomis ir sumažino deficitą iki 1 taško. Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir trečiasis rungtynių ketvirtis baigėsi rezultatu – 65:63.

Ketvirtajame kėlinyje savo amžiaus, masės bei ūgio pranašumą įrodė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt” krepšininkai, kurie surakino varžovų puolimą ir visą kėlinį išlaikė kontrolę – 80:89 (29:29, 17:19, 19:15, 15:26)

Artūras Zadorožnyj

„Audrupio ‒ Bonauto.lt“ nesunkiai įveikė „Be derinių“ komandą (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:45 val.)BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ po permainingos kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ krepšininkus (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)Kauno TPMC ‒ 2 susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:45 val.)Kauno TPMC – 2 sutriuškino KM „Žalgiris“ 2005“ (111:72) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Omega“ turėjo pripažinti BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipos pranašumą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:31 val.)KM „Žalgiris“ 2005 palaužė „Omega“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 20:40 val.)KM „Žalgiris“ 2005 iškovojo pirmąją pergalę nesunkiai įveikdamas „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:06 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis pergalę pasiekti leido Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 19 d., pirmadienis, 20:59 val.)