Vilkai vs Šešių sūrių (53:107)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Šešių sūrių“ krepšininkai be vargo sutriuškino „Vilkus“

2017 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 920

Balandžio 13 dieną, 20:15 val., S.Lozoraičio pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir „Šešių sūrių“ (svečiai). Šiose rungtynėse intrigos nebuvo, nes susitiko gana skirtingo pajėgumo komandos. Svečiai jau pirmoje rungtynių dalyje nutolo ir pasiekė 20 taškų pranašumą, o po ilgosios pertraukos „Vilkams“ išleidus atsarginius žaidėjus skirtumas jau augo nesustodamas. „Šešių sūrių“ krepšininkai varžovus įveikė daugiau nei dvigubai, rezultatu 53:107 (15:24, 8:19, 14:28, 16:36).

Jau rungtynių pradžioje „Šešių sūrių“ žaidėjai staigiai nutolo, bet „Vilkai“ dar spėjo nors trumpam atsitiesti ir pirmoji kėlinuko pusė atrodė pakankamai lygiai. Vis tik dar tame pačiame kėlinuke svečiai padidino tempą ir nutolo per 9 taškų atstumą. Didelių permainų neįvyko ir antrojo ketvirčio metu „Šešių sūrių“ žaidėjai visiškai uždarė varžovų puolimą ir tik vienintelis Ž.Krupskis savo fizine jėga dar sugebėjo pakovoti po krepšiais. Tuo tarpu skirtumas nepastebimai išaugo, kol galiausiai komandas skyrė ir 20 taškų riba. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai pirmavo rezultatu 23:43.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką dar vyko lygus žaidimas, bet tuomet aikštelėje prasidėjo tikras chaosas, dantį į varžovo alkūnę išsimušti sugebėjo „Vilkų“ žaidėjas P.Butavičius, o šeimininkams išleidus atsarginius žaidėjus prasidėjo triuškinimas. „Šešių sūrių“ žaidėjai be vargo rinko taškus, dažnai net su varžovų pražangomis, o itin geras pataikymas iš toli padėjo nutolti net per dvigubą atstumą. Nesulaikomas svečių puolimas nesunkiai leido perkopti 100 taškų ribą, o komandos pergalė atrodė tikrai galinga. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:107.

„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Resmila.lt“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:08 val.)„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Šešių sūrių“ ekipa pergale startavo Pavasario „Sportturo“ taurės varžybose (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:07 val.)„VU KHF“ pergalingai startavo Pavasario taurėje (2017 kovo 31 d., penktadienis, 00:18 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.) Rimo & Patikima linija nukalė pergalę prieš Vilkus (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Vilkai“ pasiekė nelengvą pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:13 val.)