Pašušvys ‒ Algilis Packaging vs Galera & Koalicija (88:64)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ lengvai nužengė į finalą

2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 20:19 val., peržiūros: 460

Birželio 6 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistas Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalio susitikimas tarp „Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ ir „Galera & Koalicija“ ekipų.

Rungtynes „Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ pradėjo dviem tiksliais G. Skarupsko tolimais metimais, tačiau vėliau dviem tolimais metimais atsakė ir „Galera & Koalicija“ žaidėjas T.Laucevičius, po kurio vieno iš tolimų metimų rezultatas tapo 11:10. Visgi, pirmo kėlinio antroje pusėje šeimininkai dar smeigė keturis tritaškius ir įgijo dviženklį pranašumą 25:13.

Antrajame kėlinuke po dar dviejų „Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ tritaškių rezultatas tapo 35:19. Ir toliau iniciatyvą savo rankose laikę šeimininkų žaidėjai, daugiausia taiklių baudos metimų dėka, dar labiau padidino savo pranašumą ir įpusėjus susitikimui jau buvo priekyje 50:28.

Trečiajame kėlinyje žaidimas apsilygino, tačiau „Galera & Koalicija“ ekipai nepavyko artėti. Po trijų kėlinių 69:45.

Ketvirtame kėlinyje po dviejų Š. Reinarto tritaškių „Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ pirmavo 81:56 ir iki galo išlaikė pergalingą persvarą. Galutinis susitikimo rezultatas 88:64 (25:13, 25:15, 19:17, 19:19).

Sergej Korolkov

„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ įveikė „Krepšinio komandą“ ir žengė į pusfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:30 val.)„Pašušvys – Algilis Packaging“ iškovojo pergalę prieš „Omega“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:36 val.)Pašušvys ‒ Algilis Packaging neturėjo vargo su Meistro kodas (2022 gegužės 10 d., antradienis, 20:54 val.)„Skroblų alėja ‒ 2” sezoną užbaigė triumfu didžiajame finale (2022 birželio 10 d., penktadienis, 22:29 val.)„Galera & Koalicija“ įtikinamai nugalėjo „Didvyriai“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Galera & Koalicija“ nesunkiai nugalėjo „Alytaus „Vendetta“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)„BC „Kikas“ susitvarkė su „Galera & Koalicija“ (73:66) (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 21:07 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Didvyriai“ (2022 birželio 10 d., penktadienis, 20:11 val.)Pavasario lygoje: Galera & Koalicija įveikė Kauno Rami (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:56 val.)