Didvyriai vs Galera & Koalicija (57:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Galera & Koalicija“ įtikinamai nugalėjo „Didvyriai“

2022 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 21:53 val., peržiūros: 301

Ketvirtadienį, gegužės 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 varžybos tarp šeimininkų – „Didvyriai“ bei svečių - „Galera & Koalicija“.

Rungtynes komandos pradėjo ne itin rezultatyviai ir sužaidus kelias minutes, abi komandos buvo pelniusios vos po keturis taškus. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais. Sužaidus 7 minutes priekyje buvo svečiai, kurie surengė spurtą priešininkams 0:10. Pirmasis ketvirtis baigėsi – 6:21. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri kantriai didino savo pranašumą ir vienu metu turėjo jau 12 taškų atotrūkį. Visgi, tuomet įsibėgėjo šeimininkai,kurie smeigė kelis taiklius metimus ir sumažino persvarą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 14:29.

Trečiajame kėlinyje ypatingų pasikeitimų komandų žaidime neįvyko. Toliau rungtynės klostėsi panašiai. Šeimininkai vis bandė susižaisti ir priartėti prie priešininkų, tačiau jiems sunkiai sekėsi. Kėlinys baigėsi rezultatu (35:45). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nesiruošė nuleisti rankų, jie vis dar stengėsi dėl pergalės, tačiau šiandien geriau pasirodė „Galera & Koalicija, kurie laimėjo rungtynes rezultatu – 57:62.

12 atk. kam.

„Galera & Koalicija“ nesunkiai nugalėjo „Alytaus „Vendetta“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ įveikė sunkiai taškus rinkusią „Didvyriai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)Pavasario lygoje: Galera & Koalicija įveikė Kauno Rami (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:56 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Didvyriai“ (2022 birželio 10 d., penktadienis, 20:11 val.)„BC „Kikas“ susitvarkė su „Galera & Koalicija“ (73:66) (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 21:07 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ lengvai nužengė į finalą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 20:19 val.)„Didvyriai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Didvyriai“ po pratęsimo įveikė BC „Kikas“ ekipą (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:37 val.)