Krepšinio komanda vs BC „Boom“ (60:77)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 birželio 05 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Boom“ susitvarkė su „Krepšinio komanda“ pasipriešinimu

2022 birželio 05 d., Sekmadienis, 20:23 val., peržiūros: 360

Birželio 5 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistas Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės aštuntfinalio susitikimas tarp „Krepšinio komanda“ ir BC „Boom“ ekipų.

Per pirmą kėlinį BC „Boom“ sumetė penkis tolimus metimus (iš jų tris pataikė L.Aleksiūnas), kas leido svečiams iškart įgyti dviženklę persvarą 10:21. Visgi, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai iki kėlinio pabaigos sugebėjo priartėti iki 17:22.

Antrojo kėlinio pradžioje po R. Palčinsko antro tolimo metimo šiame kėlinyje BC „Boom“ vėl grąžinosi dviženklį pranašumą 25:35. Bet „Krepšinio komanda“, daugiausia taiklių baudos metimų dėka, ir vėl artėjo. Įpusėjus susitikimui 34:39.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 0:12, bet į tai „Krepšinio komanda“ atsakė keturiais tritaškiais, kas leido priartėti iki 46:55.

Lemiamame kėlinyje BC „Boom“ tolimais metimais ir greitomis atakomis užtvirtino savo pergalę bei iškovojo kelialapį į sekantį etapą. Galutinis susitikimo rezultatas 60:77 (17:22, 17:17, 12:16, 14:22).

Julius Venckevičius

„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ įveikė „Krepšinio komandą“ ir žengė į pusfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 21:36 val.)„BC „Boom“ be vargo įveikė „Alligator“ (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Pavasario lygoje: „Krepšinio komanda“ įveikė „Omega“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Krepšinio komanda“ apturėjo lengvą pergalę (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:30 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ patiesė BC „Boom“ ekipą (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 20:26 val.)„BOOM“ įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ ir pateko į pusfinalį (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Promatik“ kiek netikėtai įveikė BC „Boom“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:57 val.)Vakaro trileryje ‒ „Jaučakių“ pergalė prieš BC „Boom“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 1 ‒ osios vietos nugalėtojai „BC „Boom“ (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)