Alligator vs Meistro kodas (87:70)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 20 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Alligator“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą

2022 gegužės 20 d., Penktadienis, 20:57 val., peržiūros: 470

Penktadienį, gegužės 20 dieną, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 tarp šeimininkų – „Alligator“ bei svečių – „Meistro kodas“.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai išbėgo į aikštelę labiau susikaupę nei varžovai. Taikliais metimais spaudė priešininkus imtis naujų taktikų. Per pusę kėlinio „Alligator“ išsiveržė į priekį rezultatu 14:8. Vėliau svečiams pavyko labiau susižaisti, tačiau šeimininkai lyderiaujančių pozijų nesiruošė perleisti ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 26:10. Antrajame kėlinyje situacija mažai keitėsi. Šeimininkam po truputį pradėjo stigti jėgų laikant greitą tempą, tačiau neleido varžovams priartėti arčiau nei 15 taškų skirtumu. Baigiantis antrai rungtynių pusei „Alligator“ pirmavo rezultatu (50:35).

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie braukė savo atsilikimą iki 10 taškų. Tačiau tuomet neblogą atkarpą sužaidė priešininkai bei padvigubino turėtą pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 66:53. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo pakeisdami savo gynybos sistemą ir tai jiems davė vaisių gynyboje, tačiau puolime jie ir toliau strigo. Aikštelės šeimininkai išmetė nemažai tritaškių ir vos ne visi jie skriejo pro šalį, tačiau tai jiems nesutrukdė ir toliau laikyti solidaus pranašumo savo rankose. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir „Alligator“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 87:70.

Martynas Kybartas

„Krepšinio komanda“ apturėjo lengvą pergalę (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Alligator“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Alligator“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Promatik“  (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:32 val.)„Alligator“ iššvaistė dviženklę persvarą, tačiau išsaugojo pergalę prieš „Valpainiai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 23:08 val.)Pašušvys ‒ Algilis Packaging neturėjo vargo su Meistro kodas (2022 gegužės 10 d., antradienis, 20:54 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Jaučakiai” (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Omega“ užtikrintai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:17 val.)„BC „Boom“ be vargo įveikė „Alligator“ (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)