Pašušvys ‒ Algilis Packaging vs Krepšinio komanda (95:61)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ pasiekė triuškinamą pergalę

2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 18:30 val., peržiūros: 372

Sekmadienį, gegužės 22 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 tarp šeimininkų – „Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ bei svečių – „Krepšinio komanda“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ žaidėjai ir iš karto pradėjo spausti varžovus. Nuo to momento atsigavo ir svečiai, o abi komandos žaidė gana rezultatyvų, greitą ir lygų žaidimą. Vis tik antrame kėlinuke svečių komanda ėmė strigti, o „Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ pabėgo tolyn. Šeimininkus į priekį išvedė vieną po kito tolimus metimus pataikęs Š.Reinartas, o jo komanda po dviejų kėlinukų buvo priekyje rezultatu 43:23.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau didino pranašumą, nors ir sulaukė daugiau pasipriešinimo ir varžovų. Trečiajame kėlinyje „Krepšinio komanda“ sumetė net 16 taškus, tačiau varžovams leido įmesti 35 ir skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo 78:42. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumus ir lengvą pasibėgiojimą turėję „Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ komanda šventė šiandien pergalę rezultatu – 95:61.

15 taškų

„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ lengvai nužengė į finalą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 20:19 val.)„Pašušvys – Algilis Packaging“ iškovojo pergalę prieš „Omega“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ įveikė „Krepšinio komandą“ ir žengė į pusfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 21:36 val.)Pašušvys ‒ Algilis Packaging neturėjo vargo su Meistro kodas (2022 gegužės 10 d., antradienis, 20:54 val.)„Krepšinio komanda“ apturėjo lengvą pergalę (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Skroblų alėja ‒ 2” sezoną užbaigė triumfu didžiajame finale (2022 birželio 10 d., penktadienis, 22:29 val.)BC „Boom“ susitvarkė su „Krepšinio komanda“ pasipriešinimu (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 20:23 val.)Pavasario lygoje: „Krepšinio komanda“ įveikė „Omega“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:18 val.)