BC „Kikas“ vs Niekam nereikalingi (61:66)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 gegužės 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Niekam nereikalingi“ įveikė „Kiką“ ir žengė į ketvirtfinalį

2022 gegužės 29 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 320

Gegužės 29 dieną Kauno technikos profesinio rengimo centro sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2022 Mažosios taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Kikas" priemė svečius "Niekam nereikalingus".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes "Kikas" pirmavo rezultatu 2:0. Kėlinbio viduryje minimalią persvarą turėjo "Niekam nereikalingi" (6:7). Likus trims minutėms dviejų taškų persvarą susigrąžino "Kikas", o "Niekam nereikalingi" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "Kikas" išlaikė minimalią persvarą kėlinio pabaigoje (11:10).

Antrą antro kėlinio minutę "Niekam nereikalingi" pasivijo varžovus (13:13). Vėliau komandos keitėįsi taikliais metimais, įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (18:18). Po "Kiko" minutės pertraukėlės Po jos "Niekam nereikalingi" padidino persvarą iki aštuonių taškų (22:30). Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 11 taškų (23:34).

Sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė 12 taškų, o "Kikas" paprašė minutės pertraukėlės (26:38). "Kikas" į rungtynes atvyko penkiese, o vienas žaidėjas susižeidė koją ir tęsė rungtynes traumuotas. Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą surengė "Kikas", sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (38:43) ir "Niekam nereikalingi" paprašė minutės pertraukėlės. Likus minutei iki kėlinio pabaigos "Kikas" pasivijo varžovus (47:47). Kėlinio pabaigoje "Niekam nereikalingi" susigrąžino trijų taškų persvarą (49:52).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes trijų taškų persvarą turėjo "Niekam nereikalingi" (51:54). Prasidėjus antrai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "Niekam nereikalingi" (57:58). Antroje kėlinio pusėje "Niekam nereikalingi" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 61:66.

9 taškai

„Niekam nereikalingi“ iškovojo lengvą pergalę (2022 gegužės 08 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Didvyriai“ po pratęsimo įveikė BC „Kikas“ ekipą (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Valpainiai“ po įnirtingos kovos palaužė „Niekam nereikalingi“ komandą (2022 gegužės 17 d., antradienis, 23:34 val.)„BC „Kikas“ susitvarkė su „Galera & Koalicija“ (73:66) (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 21:07 val.)BC „Kikas“ po permainingos kovos palaužė savo varžovus (2022 gegužės 10 d., antradienis, 21:55 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Jaučakiai“ lengvai įveikė „Niekam nereikalingi“ (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:14 val.)„ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus ir iškovojo pergalę (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 20:16 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Alytaus „Vendetta“ pergalė prieš „BC „Kikas“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)