ICE vs Valpainiai (96:98)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Emocijų kupinose rungtynėse „Valpainiai“ iškovojo pergalę prieš „ICE“

2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 20:46 val., peržiūros: 301

Sekmadienį, gegužės 22 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 tarp šeimininkų – „ICE“ bei svečių – „Valpainiai“.

Rungtynes komandos pradėjo gan aukštu žaidimo ritmu ir tuo pačiu dažnai jų atakos pasibaigdavo sėkmingai. Viso ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai. Svečiai naudojosi savo greičiu, o šeimininkai savo ūgio ir svorio pranašumu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:20. Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo išlygindami rezultatą, tačiau vėliau jie vėl pradėjo dažnai klysti ir tai leido „ICE“ ekipai užbaiginėti sėkmingai atakas greitajame puolime. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo lygus – 44:44.

Antrąją rungtynių pusę puikiai pradėjo „​ICE“​. Spurtavę 7:0, jie perlaužė rungtynių eigą į savo pusę. Įpusėjus kėliniui komandas žaidė taškas į tašką iki pat ketvirčio pabaigos – 68:74. Ketvirtajame ketvirtyje įsivyravo bekompromisė kova. Svečiai pradėjo ketvirtį turėdami persvarą, bet varžovams ją greit panaikinus teko vėl susikaupti kovai. Likus mažiau nei 2 minutėms iki rungtynių pabaigos „ICE“​ vis bandė ir stengėsi persverti rezultatą, tačiau jiems pritrūko laiko ir „Valpainiai“ iškovojo pergalę rezultatu – 96:98.

Deimantas Vaitkus

„ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus ir iškovojo pergalę (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 20:16 val.)„Valpainiai“ po įnirtingos kovos palaužė „Niekam nereikalingi“ komandą (2022 gegužės 17 d., antradienis, 23:34 val.)„Valpainiai“ po atkaklios kovos palaužė „Nemunas“ ekipos pasipriešinimą (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Alligator“ iššvaistė dviženklę persvarą, tačiau išsaugojo pergalę prieš „Valpainiai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Valpainius“ (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Puolime strigusi „ICE“ nusileido „Kelių priežiūra“ ekipai (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:58 val.)„ICE“ po pratęsimo įveikė „Sparta“ (2022 gegužės 31 d., antradienis, 22:49 val.)„ICE“ po sunkios kovos palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 17:33 val.)