Kelių priežiūra vs KA „Snaiperis“ (81:76)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 11 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kelių priežiūra“ rungtynių pabaigoje palaužė KA „Snaiperis“ krepšininkus

2022 gegužės 11 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 483

Gegužės 11 dieną, 18:30 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 komandos „Kelių priežiūra“ (šeimininkai) ir KA „Snaiperis“ (svečiai). Visas rungtynes vyko labai atkakli ir permaininga kova, KA „Snaiperis“ rungtynių pabaigoje labai kentėjo dėl susirinktų pražangų ir galiausiai buvo priversti pripažinti šeimininkų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 81:76 (27:24, 17:21, 13:13, 24:18).

Jau rungtynių pradžioje buvo galima pastebėti, kad laukia lygi ir atkakli kova, abi komandos žaidė labai lygiai, kovojo dėl kiekvieno kamuolio, o KA „Snaiperis“ žaidėjai gausiai rinkosi pražangas. Iki pat ilgosios pertraukos nei viena pusė neįrodė savo pranašumo ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 44:45.

Po ilgosios pertraukos vaizdas mažai keitėsi, abi pusės turėjo labai panašius šansus iškovoti pergalę, bet čia KA „Snaiperis“ ekipai koją pakišo didelis pražangų kiekis, net 3 žaidėjai negalėjo pabaigti rungtynių dėl pražangų limito, o užtikrintai finišavę "Kelių priežiūros" žaidėjai laimėjo rungtynes rezultatu 81:76.

6 išpr. praž.

„Kelių priežiūra“ sutriuškino „Spartos“ krepšininkus (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:32 val.)„Kelių priežiūra“ pavasario taurę pradėjo pergalingai (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 19:46 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai žengė į finalą įveikdama nerezultatyviai sužaidusią „Jaučakiai“ komandą (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „Kelių priežiūra“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:03 val.)Pavasario lygoje: „Rimo & Patikima linija“ įveikė KA „Snaiperis“ (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 16:54 val.)Pavasario lygoje: KA „Snaiperis“ išvargta pergalė prieš „Sparta“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:10 val.)Puolime strigusi „ICE“ nusileido „Kelių priežiūra“ ekipai (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Snaiperiai“ Pavasario „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę įveikę „Nemuną“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 16:30 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 1 ‒ osios vietos nugalėtojai „BC „Boom“ (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)