Alytaus „Vendetta“ vs BC „Kikas“ (75:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Taškų lenktynėse ‒ „Alytaus „Vendetta“ pergalė prieš „BC „Kikas“

2022 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 22:28 val., peržiūros: 322

Ketvirtadienį, gegužės 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 varžybos tarp šeimininkų – „Alytaus „Vendetta“ bei svečių - „BC „Kikas“.

Rungtynės prasidėjo A. Vitkausko tritaškiu ir svečiai greitai pagavo pagreitį ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką šeimininkams nepavyko susigrąžinti lyderio vaidmens ( 12:17). Antrame kėlinyje toliau ekipos demonstravo greitą krepšinį, daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, o toks žaidimas buvo labiau parankus šeimininkams, kurie prieš ilgąją pertrauką susikrovė kelių taškų pranašumą – 34:32.

Po ilgosios pertraukos „BC „Kikas“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų, bet ketvirčio pabaigoje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino turėtą pranašumą ( 54:49). Lemiamame kėlinyje svečiai kilo į šturmą, bet „Alytaus „Vendetta“ puikiai atsilaikė prieš varžovus ir iškovojo pergalę, rezultatu – 75:74.

17 taškų

„Galera & Koalicija“ nesunkiai nugalėjo „Alytaus „Vendetta“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Didvyriai“ po pratęsimo įveikė BC „Kikas“ ekipą (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Kauno Rami“ įveikė Alytaus „Vendetta“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Niekam nereikalingi“ įveikė „Kiką“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 20:17 val.)„BC „Kikas“ susitvarkė su „Galera & Koalicija“ (73:66) (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 21:07 val.)BC „Kikas“ po permainingos kovos palaužė savo varžovus (2022 gegužės 10 d., antradienis, 21:55 val.)