BC „Kikas“ vs Didvyriai (67:71)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 11 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Didvyriai“ po pratęsimo įveikė BC „Kikas“ ekipą

2022 gegužės 11 d., Trečiadienis, 20:37 val., peržiūros: 321

Trečiadienį, gegužės 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Pavasario „Sportturas taurės 2022” rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos BC „Kikas“ bei svečių „Didvyriai“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime. Įsivažiuoti kiek užtruko svečiams, kurie ketvirčio pradžioje žaidė itin nerezultatyviai ir nuo varžovų atsilikinėjo jau solidesniu skirtumu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:14. Antrojo ketvirčio metu „Didvyriai“ vis bandė priartėti prie savo varžovų ir šiek tiek mažino savo atsilikimą. Visgi, BC „Kikas“ taikliais tolimais dūriais atstatė savo pranašumą, o ketvirčio pabaigoje įgijo ir dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:27.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie gana gerai atrodė tiek puolime, tiek gynyboje. Šioks toks spaudimas davė jiems vaisių ir jie braukė savo atsilikimą iki keturių taškų. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:50. Lemiamą ketvirtį 10:0 spurtu pradėjo „Didvyriai“ ir persvėrė rezultatą savo naudai. Pirmuosius taškus šiame ketvirtyje BC „Kikas“ pelnė tik įpusėjus jam. Vėliau sekė poros minučių tyla, per kurią komandos neįmetė nė taško. Ją nutraukė šeimininkai, kurie tolimu metimu lygino rezultatą. Vėliau niekas nepasikeitė ir komandos kėlėsi į pratęsimą. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 62:62.

Pratęsimo metu svečiai buvo kiek pranašesni ir šviežesni. Laikui besibaigiant jie sužaidė protingiau, išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 67:71.

Rolandas Raudys

„Didvyriai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Niekam nereikalingi“ įveikė „Kiką“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 20:17 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Alytaus „Vendetta“ pergalė prieš „BC „Kikas“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„BC „Kikas“ susitvarkė su „Galera & Koalicija“ (73:66) (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 21:07 val.)BC „Kikas“ po permainingos kovos palaužė savo varžovus (2022 gegužės 10 d., antradienis, 21:55 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ įveikė sunkiai taškus rinkusią „Didvyriai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Galera & Koalicija“ įtikinamai nugalėjo „Didvyriai“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Didvyriai“ (2022 birželio 10 d., penktadienis, 20:11 val.)