Kelių priežiūra vs Hidraulinės sistemos (66:69)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 11 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Kova išsisprendė tik 4-ajame kėlinyje ‒ „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę

2023 spalio 11 d., Trečiadienis, 20:18 val., peržiūros: 271

Spalio 11 dieną, Trečiadienį, Ringaudų pradinės mokyklos salėje susitiko namų komanda Kelių priežiūra bei svečių komanda Hidraulinės sistemos.

Rungtynės prasidėjo taiklius Hidraulinių sistemų žaidėjo Nr. 0 D.Andriulio dvitaškiu. Kėlinio eigoje Kelių priežiūra vijosi priešininkus ir dalį kėlinio žaidė lygiosiomis. Visgi, kelių taškų persvara Hidraulinės sistemos pirmąjį kėlinį užbaigė priekyje. Antrojo kėlinio metu, Nr. 19 A.Čekanauskas pelnydamas taiklius tritaškius savo vedamą Kelių priežiūros komandą ištraukė į priekį ir šią poziciją išlaikė iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo 42:32

Trečiojo kėlinio metu komandos ėmė kovoti aršiau, kadangi skirtumas tarp jų ėmė mažėti. Kelių priežiūros komanda šį kėlinį buvo nebe tokia rezultatyvi, todėl tai buvo puiki proga Hidraulinėms sistemoms juos pasivyti. Didžioji rungtynių kulminacija ėmė vystytis įpusėjus ketvirtajam kėliniui. Nors trečiojo kėlinio metu, svečių komandos žaidėjas Nr. 89 J.Goštautas, taikliais dvitaškiais baudų zonoje komandą į priekį, lemiamojo kėlinio metu turėjo palikti aikštelę, savo sąskaitoje turėjęs 5 asmenines pražangas. Komandas vos skyrė keli taškai, o ir emocijų buvo gausu, tad teisėjams teko žaidėjų įsiaudrinusias emocijas tramdyti techninėmis pražangomis. Visgi, po aršios ir veiksmo kupinos kovos rezultatu 66:69 Hidraulinės sistemos iškovojo pergalę.

Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Nr. 0 D.Andriulis, kuris savo atstovaujamai Hidraulinių sistemų komandai pelnė 26 taškus.

Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 18:58 val.)Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 spalio 03 d., antradienis, 22:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2023 nugalėtojai ‒ „Romegas“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:00 val.)Namų aikštelėje „Kelių priežiūra“ parklupdė BC „Rhino-1“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 22:05 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Bus kaip bus“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:52 val.)Negausiai susirinkusi „Arko“ komanda iškovojo pergalę priešininkų aikštelėje (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:18 val.)