UNO vs Bus kaip bus (77:69)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 04 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 „UNO“ vs. „Bus kaip bus“

2023 spalio 05 d., Ketvirtadienis, 00:10 val., peržiūros: 452

023.10-04 20:15 vykusiose Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 1 etapas, B pogrupio rugtynėse susitiko: "UNO" vs. "Bus kaip bus"

1 kėlinys prasidėjo "UNO" komandos spurtu atkarpa 8 taškais persvara, po kurios "Bus kaip bus" komanda atgavo kvapą ir pradėjo pataikyti. Tačiau šeimininkų komandos surinktos persvaros pralaužti nepavyko iki pat kėlinio pabaigos. Po pirmojo kėlinio rezultatu 14-17 priekyje "UNO" komanda. Rezultatyviausiai šiame kėlinyje pasirodo "UNO" komandos narys numeris 3 G.Šuklevičius įmetęs 3 tolimus metimus. Varžovų komandoje 99 numeris R.Pumputis žaidęs aktyviai baudos aikštelėje surinko 6 taškus savo komandai.

Antrasis kėlinys vyko taškas į tašką, abi komandos neleido atitrūkti ir įgyti didesnio nei 3 taškų pranašumo. Rezultatyviausiai šiiame kėlinyje pasirodė "UNO" komandos 17 numeris R.Gudynas. Kėlinys baigėsi rezultatu 35-33 "UNO" priekyje.

Po ilgosios pertraukos "Bus kaip bus" komanda kėlinio pradžioje komandiniu žaidimu pralaužė persvarą ir išsiveržė į priekį įgijusi 3 taškų pranašumą, kuris ištirpo po 3 kėlinio minutės, kuomet praleido "UNO" komandos 10 taškų iš eilės be jokio atsako. Toliau kėlinio eiga sugrįžo į keleto taškų persvarą kurią vis dar palaikė "UNO" komanda. Ir kėlinio pabaigoje 54-52 vis dar pirmavo.

Paskutiniame kėlinyje iki pat paskutiniųjų minučių komandos palaikė intrigą, kadangi taškas į tašką vyko aštri kova. Tačiau paskutinį tašką rungtynėse padėjo "UNO" komandos 1 numeris A. Olberskis pataikęs tolimą metimą su pražangą.

Rungtynės baigėsi rezultatu 78-69 "UNO" komandos pergalė.

Rezultatyviausi šiose rungtynėse buvo abiejų komandų kapitonai tai "Bus kaip bus" komandos 25 numeris K.Jankus surinkęs 21 tašką atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. "UNO" komandoje A.Olberkis surinko 22 taškus 3 atkovotus kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Dvigubą dublį surinko "UNO" komandos žaidėjas 17 numeris R.Gudynas atkovojęs 10 kamuolių surinkęs 18 taškų.

3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Bus kaip bus“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Kautech“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Bus kaip bus“ (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ „UNO“ pergalė. (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“. (2023 spalio 08 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Bus Kaip Bus“ ekipos pasipriešinimą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Klausučių alaus darykla“ išgyveno nervų karą prieš „UNO“. (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Skroblų Alėja“ po permainingos kovos įveikė ketvirtfinalio barjerą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 22:52 val.)