Skroblų alėja vs Bus kaip bus (68:60)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 spalio 25 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų Alėja“ po permainingos kovos įveikė ketvirtfinalio barjerą

2023 spalio 25 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 340

Spalio 25 dieną, 19:10 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 komandos "Skroblų Alėja" (šeimininkai) ir "Bus kaip bus" (svečiai). Komandos stojo žaisti ketvirtfinalio rungtynių. Susitikimas buvo labai permainingas ir tik po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Skroblų Alėja", laimėdami rezultatu 68:60 (18:13, 13:23, 19:7, 18:17).

Nors rungtynes labai galingai pradėjo "Skroblų Alėja", bet varžovai nesnaudė ir po prasto pirmojo kėlinuko atsitiesė. Puiki "Bus kaip bus" komandos energija leido sugražinti intrigą ir prasidedant ilgajai pertraukai jau svečiai buvo priekyje rezultatu 31:36.

Tačiau po ilgosios pertraukos "Skroblų Alėja" vėl persvėrė rezultatą ir nutolo maždaug 10 taškų atstumu. Likęs laikas buvo labai nervingas, varžybos buvo ilgos, su daug pražangų, o didelių pastangų dėka "Skroblų Alėja" išsaugojo persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 68:60.

8 taškai

„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:45 val.)Puikiai antrąją pusę sužaidusi „Skroblų alėja“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Bus Kaip Bus“ ekipos pasipriešinimą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Skroblų alėja“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Romegas“ krepšininkus (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Romegas“ be vargo palaužė „Skroblų alėją“ (2023 spalio 31 d., antradienis, 22:28 val.)„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Bus kaip bus“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Kautech“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Bus kaip bus“ (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 20:09 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 „UNO“ vs. „Bus kaip bus“ (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)