Kautech vs UNO (108:70)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 08 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“.

2023 spalio 08 d., Sekmadienis, 20:20 val., peržiūros: 358

Sekmadienį, spalio 8 dieną, Kauno technologijų mokymų centro vyko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 susitikimas tarp "Kautech" ir "UNO“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje penkiese susirinkę "Kautech" krepšinikai pradėjo rungtynes 7:1, po ko iš kart sekė "UNO“ minutės pertraukėlė. Pasitarimai "UNO“ komandos negelbėjo ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė įtikinamas pranašumas 21:5 "Kautech" naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek nors geresniu "UNO“ žaidimu ir komanda per antrąjį kėlinį sumetė net 25 taškus, tačiau gynyboje niekaip nepavyko stabdyti A. Babelio (25 taškai per 2 kėlinius) , kuris bėgo į greitas atakas ir nepalikdavo jokių šansų savo varžovams.

Antroje pusėje pamatėme mažai pasikeitimų aikštelėje. Kažkiek apsilyginęs žaidimas buvo labiau todėl, kad "Kautech" nepersistengė, gynėsi zona ir dažnai leisdavo mesti savo varžovams. Rezultatas po trijų kėlinių 75:50.

Paskutiniame kėlinyje dar statistikos eilutes pasigražinę "Kautech" krepšininkai net ir penkiese neturėjo problemų su "UNO" krepšininkais. Galutinis rungtynių rezultatas 108:70.

„Klausučių alaus darykla“ išgyveno nervų karą prieš „UNO“. (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kautech“ po dviejų pratęsimų palaužė „GZP“ ir žengė į finalą (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kautech“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Bus kaip bus“ (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 20:09 val.)A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Kautech“ nepaliko jokių vilčių „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 20:29 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ „UNO“ pergalė. (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 21:40 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 „UNO“ vs. „Bus kaip bus“ (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)Nuo pat pradžių pirmavusi „Kautech“ įveikė „ICE“ ir iškovojo Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)