UNO vs Klausučių alaus darykla (77:85)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Klausučių alaus darykla“ išgyveno nervų karą prieš „UNO“.

2023 spalio 11 d., Trečiadienis, 21:44 val., peržiūros: 377

Trečiadienį, spalio 11 dieną, Kauno švaros sporto salėje vyko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 susitikimas tarp "UNO" ir "Klausučių alaus darykla“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje "Klausučių alaus darykla“ startavo žymiai greičiau ir pradėjo rungtynes 12:3. Po minutes pertraukėlės "UNO" sustygavo savo žaidimą, pradėjo pataikyti metimus ir įsiveržė į priekį. Antrasis kėlinys prasidėjo lygiu komandų žaidimu, bet rungtynių kontrolė vis linko į "UNO" pusę. Vis gi, tik pasiekus dviženklį pranašumą, "Klausučių alaus darykla“ perėmė viską į savo vadžias ir rungtynių rezultatas beveik išsilygino 44:41 "UNO" naudai. V.Razumnovas per 2 kėlinius pelnė net 21 tašką.

Antroje pusėje pamatėme, kad sezono pradžioje labai svarbus komandos susižaidimas, o "UNO" tai ir rodė trečiajame kėlinyje. Deriniai, kuriais jie kūrėsi geras progas leido pirmauti 64:56. Paskutiniame kėlinyje "Klausučių alaus darykla“ neketino pasiduoti ir tik prasidėjus ketvirtajam kėliniui užspaudė varžovus. Emocijų pilnose varžybose atrodė, kad abi komandos yra vertos pergalės. Geriau su savo nervais susitvarkę "Klausučių alaus darykla“ išplėšė pergalę iš varžovų rankų rezultatu 85:77.

„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“. (2023 spalio 08 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Bus Kaip Bus“ ekipos pasipriešinimą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Kautech“ nepaliko jokių vilčių „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 20:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „Romegas“ įveikė „Klausučių alaus darykla (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:21 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 „UNO“ vs. „Bus kaip bus“ (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)Arko krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę (2023 spalio 20 d., penktadienis, 08:28 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ „UNO“ pergalė. (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 21:40 val.)3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)