Romegas vs Skroblų alėja (78:50)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 spalio 31 d., Antradienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Romegas“ be vargo palaužė „Skroblų alėją“

2023 spalio 31 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 286

Spalio 31 dieną, Antradienį, Žaliakalnio progimnazijos salėje, susitiko namų komanda Romegas ir svečių komanda Skroblų alėja

Rungtynių startas buvo gan ramus. Pirmojoje kėlinio pusėje komandos dar nebuvo perkopusios 10 taškų ribos. Bet visgi, kiek taiklesni tapo Romegas komandos žaidėjai kėlinį baigę rezultatu 22:12

Antrojo kėlinio metu, varžovų žaidimą perpratusi Skroblų alėjos komanda ėmė sparčiai juos vytis. Toks svečių atsakas ne itin patiko Romegas žaidėjams, tad jie nė kiek nesudvejodami vėl atitrūko nuo varžovų ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė rezultatu 41:29

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje beveik nepakito. Komandas skyrė dviženklis taškų skirtumas.

7 taškai

„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)„Romegas“ neturėjo vargo su „Krepsiniofanai.lt“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 08:25 val.)3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:45 val.)Visas rungtynes pirmavę „Romegas“ įveikė „Klausučių alaus darykla (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:21 val.)Puikiai antrąją pusę sužaidusi „Skroblų alėja“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Skroblų alėja“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Romegas“ krepšininkus (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:31 val.)„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:51 val.)„Skroblų Alėja“ po permainingos kovos įveikė ketvirtfinalio barjerą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 22:52 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 varžybose susitiko: "Romegas" vs. "Rimo & Patikima linija" (2023 spalio 03 d., antradienis, 23:21 val.)