Skroblų alėja vs GZP (79:56)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 04 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“

2023 spalio 04 d., Trečiadienis, 20:55 val., peržiūros: 347

Trečiadienį,spalio 10 dieną, Kauno technologijų mokymų centro vyko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 susitikimas tarp "Skroblų alėja" ir "GZP“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos lėtai įsibegėjo ir ilgai trukusiame kėlinyje nedidelę persvarą 13:16. Antrajame kėlinyje "Skroblų alėja" įsibegėjo ir įgijo nemažą pranašumą prieš ilgąją pertrauką. 14 numeriu pažymėtas "Skroblų alėja" komandos žaidėjas D.Zdančius savo tritaškiais pelnė 12 taškų, o jo komanda pirmavo 43:27.

Antroje pusėje "GZP" pradėjo naudoti įvairiausius zoninius spaudimus, bet nors ir perėmė kamuolius, realizuoti progas sekėsi sunkiai ir skirtumas tarp komandų netirpo. Paskutinis kėlinys varžybose buvo tarsi formalumas, komandos išsibandė naujus derinius ir skirtingus penketus. Varžybos pasibaigė įtikinamu "Skroblų alėja" pranašumu 79:56.

Labai komandiškai žaidę "Skroblų alėja" krepšinikai pasiskirstė taškus labai apyligiai, išsiskyrė tik D.Zdančius, surinkęs 22 taškus.

„Romegas“ be vargo palaužė „Skroblų alėją“ (2023 spalio 31 d., antradienis, 22:28 val.)„GZP“ šventė lengvą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 spalio 13 d., penktadienis, 09:50 val.)3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:51 val.)„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:45 val.)„GZP“ ketvirtame kėlinyje atlošė dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą ir jame patiesė „Kauno kolegiją“ (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 20:54 val.)Puikiai antrąją pusę sužaidusi „Skroblų alėja“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Mažajame finale didelės intrigos nebuvo ‒ „GZP“ lengvai susitvarkė su puolime strigusiu „Arko“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:16 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Skroblų alėja“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Romegas“ krepšininkus (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Skroblų Alėja“ po permainingos kovos įveikė ketvirtfinalio barjerą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 22:52 val.)