Skroblų alėja vs ICE (79:82)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 spalio 18 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį

2023 spalio 18 d., Trečiadienis, 20:45 val., peržiūros: 433

Spalio 18 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės D ketvirtfinalio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ ir „ICE“.

Rungtynių pradžioje po trijų tolimų metimų „Skroblų alėja“ tolo 13:5. Visgi, rezultatyvus K.Šion žaidimas leido labai greitai svečiams persverti rungtynių rezultatą ir pasibaigus pirmam kėliniui 19:21.

Antrasis kėlinys prasidėjo trimis A. Mendelio tritaškiais, po kurių „ICE“ tolo iki 21:30. Visgi, kėlinio pabaigoje D.Zdančius taip pat dviem tritaškiais švelnino šeimininkų deficitą iki 39:44.

Trečiajame kėlinuke po penkių iš eilės A. Žitkaus taškų „Skroblų alėja“ artėjo iki minimumo 60:61. Per likusias tris kėlinio minutes „ICE“ įmetė vos du taškus, kuo pasinaudoję šeimininkai persvėrė rungtynių svarstykles ir po trijų kėlinių pirmavo 64:63.

Lemiamo kėlinio pradžioje „ICE“ pradėjo šešiais taškais be atsako ir kiek nutolo – 64:69. Visgi, po G. Vyšniausko tolimo metimo „Skroblų alėja“ vėl artėjo iki minimumo. Bet tada iniciatyvos ėmėsi K.Šion, kurio metimai tolino svečius iki 74:81. Nors „Skroblų alėja“ priartėjo ir paskutiniu metimu galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau D. Zdančiaus tritaškis paskutinę sekundę buvo netikslus. Galutinis susitikimo rezultatas 79:82.

„Romegas“ be vargo palaužė „Skroblų alėją“ (2023 spalio 31 d., antradienis, 22:28 val.)„Skroblų Alėja“ po permainingos kovos įveikė ketvirtfinalio barjerą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 22:52 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Skroblų alėja“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Romegas“ krepšininkus (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:31 val.)3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)Puikiai antrąją pusę sužaidusi „Skroblų alėja“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Nuo pat pradžių pirmavusi „Kautech“ įveikė „ICE“ ir iškovojo Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:02 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „ICE“ pergalę (2023 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Kauno kolegijos“ žaidėjas nepaliko galimybių „ICE“ (2023 spalio 09 d., pirmadienis, 20:49 val.)