MB „TR Project“ vs Dust2 (92:87)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 19 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

MB „TR Project“ panaikino 17 taškų deficitą ir įveikė „Dust2“

2023 birželio 19 d., Pirmadienis, 23:13 val., peržiūros: 477

Birželio 19 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp MB „TR Project“ (1-1) ir „Dust2“ (1-1) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Dust2“ ekipa, kuri iškart išsiveržė į priekį 2:11. Nors tada iškart G.Kačiušis dviem tolimais metimais artino šeimininkus iki minimumo 10:11. Visgi, tada aštuoniais taškais paeiliui atsakė ir svečiai, vėl nutolę 10:19. Bet kėlinį sėkmingiau sužaidė MB „TR Project“, artėjusi iki 22:25.

Antrojo kėlinio pradžioje „Dust2“ spurtavo 0:10 ir tolo iki 22:35. Nors svečiai dar nutolo iki septyniolikos taškų, bet tada iniciatyvą perėmė MB „TR Project“ ekipa, priartėjusi iki 50:54.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 14:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 64:54. Vėliau rezultatyviai sužaidė K.Damijonaitis, kurio taškai dar šiek tiek padidino MB „TR Project“ persvarą. Po trijų kėlinių 76:63.

Lemiamame kėlinyje galingu dėjimu pasižymėjo G.Kačiušis, o MB „TR Project“ nepaisant svečių spurto rungtynių pabaigoje iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 92:87 (22:25, 28:29, 26:9, 16:24).

Matas Ylius

„Plastena“ užtikrintai susitvarkė su „Dust2“. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Volinta Energy“ įrodė savo pranašumą prieš „Dust2“ (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Plastena“ atlaikė varžovų spurtą ir pateko į finalą (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:19 val.)Vasaros lygos starte nesunki MB „TR Project“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 20:10 val.)Vasaros lygoje ‒ nesunki MB „TR Project“ pergalė. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Plastena“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 birželio 23 d., penktadienis, 13:33 val.)BC „Rhino“ neturėjo jokių vilčių prieš nesulaikomą MB „TR Project“ puolimą (2023 birželio 27 d., antradienis, 21:17 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)„KKL Next Generation Select Team“ startavo itin solidžiai (2023 birželio 13 d., antradienis, 22:31 val.)J. Špokas atvedė „Dust2“ į pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)