Plastena vs MB „TR Project“ (97:90)Vasaros lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 liepos 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ atlaikė varžovų spurtą ir pateko į finalą

2023 liepos 03 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 463

Liepos 3 dieną, 20:30 val., Kano technologijų mokymo centre, susitiko "Vasaros" lygos komandos „Plastena“ (šeimininkai) ir MB "TR Project" (svečiai). Komandos stojo žaisti pusfinalio rungtynių. Beveik viso susitikimo metu pranašumas buvo "Plastenos" ekipos pusėje, bet MB "TR Project" nenuleido rankų, kelis kartus lygino rezultatą, bet paskutinėmis minutėmis nebesugebėjo dar kartą atsitiesti, o "Plastena" įtvirtino savo persvarą 97:90 (24:21, 26:18, 19:27, 28:24).

Rungtynių pradžia buvo labai lygi, tačiau jau antrojo kėlinuko metu ėmė ryškėti "Plastenos" pranašumas, jų žaidimas buvo kur kas įvairesnis, be aiškaus lyderio, o skirtumas iki ilgosios pertraukos tapo dviženklis 50:39.

Antroje rungtynių dalyje MB "TR Project" vis bandė pagauti varžovus, tačiau jiems sekėsi sunkiai, skirtumas tik sumažėdavo, bet netrukus vėl paaugdavo iki daugiau nei 10 taškų. Vis tik lemiamu metu MB "TR Project" dar kartą spurtavo ir ketvirtame kėlinuke išlygino rezultatą. Tačiau tai buvo viskas, "Plastena" vėl atsakė puikiu žaidimu, įtvirtino savo pranašumą ir pergalės nebeišleido iš savo rankų. Rungtynės baigėsi rezultatu 97:90.

7 taškai

„Plastena“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 birželio 23 d., penktadienis, 13:33 val.)MB „TR Project“ panaikino 17 taškų deficitą ir įveikė „Dust2“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Plastena“ išvargo pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:08 val.) „Plastena“ užtikrintai susitvarkė su „Dust2“. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Plastena“ pratęsė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pralaimėjimų seriją (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 20:16 val.)BC „Rhino“ neturėjo jokių vilčių prieš nesulaikomą MB „TR Project“ puolimą (2023 birželio 27 d., antradienis, 21:17 val.)„KKL Next Generation Select Team“ susitvarkė ir su „Plastena“ ekipos pasipriešinimu (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 20:18 val.) „Dust2“ iškovojo Vasaros lygos III-ąją vietą (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 20:36 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)Vasaros lygoje ‒ nesunki MB „TR Project“ pergalė. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 23:25 val.)