KK „Žaibas“ vs Batniava (61:45)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 birželio 26 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vos nesuklupę KK „Žaibas“ nugalėjo „Batniavą“

2020 birželio 26 d., Penktadienis, 20:28 val., peržiūros: 688

Birželio 26 dieną, 19:00 valandą, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai KK „Žaibas“ ir svečiai „Batniava”. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:45 (20:7, 16:14, 7:14, 18:10).

Rungtynių pradžioje „Batniava“ iškart įstrigo kietoje varžovų gynyboje ir nors KK „Žaibas“ vos per dvi minutes susirinko komandines pražangas, tačiau uždarė visus plyšius į baudos aiktšelę ir apsunkino varžovų puolimą. Pirmajame kėlinyje visus taškus svečiams surinko M.Gustainis ir kėlinys baigėsi rezultatu 20:7. Antrajame kėlinyje situacija mažai keitėsi. KK „Žaibas“ visą kėlinį saugojo 15 taškų pranašumą ir kėlinį užbaigė rezultatu 36:21.

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo, o varžovai savo ruožtu susikaupė ir gerai padirbėjo gynyboje. Tai lėmė vos 2 KK „Žaibo“ taškus per 7 kėlinio minutes ir „Batniava“ pasinaudojo proga prisivyti varžovus 3 taškų skirtumu (35:32). Tačiau šeimininkai nepasimetė ir iki kėlinio galo susigrąžino šiokį tokį pranašumą 43:35. Lemiamajame kėlinyje "Batniavai" pritrūko jėgų kovoti iki galo ir pergalę šventė KK "Žaibas" rezultatu 61:45.

KK "Žaibas" komandos žaidėjas Elijus Karpavičius: "Per greitai patikėjome pergale ir trečiajame kėlinyje varžovai per daug priartėjo. Paskui supratome, kad dar reikia kovoti ir ketvirtajame kėlinyje pavyko susigrąžinti pranašumą."