KK „Žaibas“ vs Remza (77:84)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 01 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po inirtingos kovos „Remza“ šventė pergalę

2020 liepos 01 d., Trečiadienis, 20:40 val., peržiūros: 723

Liepos 1 dieną, 19:00 valandą, „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai KK „Žaibas“ ir svečiai „Remza”. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:84 (15:12, 22:20, 17:20, 23:32).

Rungtynės prasidėjo kieta komandų kova jau nuo pirmų sekundžių. KK „Žaibas“ visą kėlinį laikė persvarą savo rankose, tačiau tai buvo vos 2-3 taškai. Po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo rezultatu 15:12. Antrajame kėlinyje „Remza“ komanda labiau susikaupė ir per pirmas 2 minutes išlygino rezultatą. Likusį kėlinio laiką komandos kovojo taškas į tašką ir kėlinio pabaigoje KK „Žaibas“ surengė spurtą ir susigrąžino pranašumą 37:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje KK „Žaibas“ toliau pratęsė spurtą ir per 3 minutes susikrovė dviženklę persvarą 44:34. Savo ruožtu „Remza“ komandos treneris nieko nelaukdamas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios svečiai ėmė sparčiai vytis varžovus. Likus žaisti dvi trečio kėlinio minutes „Remza“ rezultatą išlygino ir likusį kėlinio laiką komandos žaidė taškas į tašką. Po trijų kėlinių rezultatas 54:52. Lemiamajame ketvirtyje „Remza“ puikiai dalinosi kamuolių ir rinko taškus iš po krepšio, tačiau aikštelės šeimininkai dar geriau atsišaudė tolimais metimais ir šešias kėlinio minutes pirmavo 3-5 taškų pranašumu. Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutėms aikštelėje užvirė emocinė kova. „Remzai“ puikiai sužaidus 2+1 ataką, varžovų žaidėjas užsidirbo techninę pražangą, kurią realizavę taškais „Remza“ persvėrė rezultatą savo naudai. Dar po kelių atakų susiklostė identiška situacija ir svečiams pelnius dar 4 taškus per ataką, KK „Žaibui“ neliko vilčių laimėti rungtynes. Pergalę šventė „Remza“ rezultatu 77:84.

"Remza" komandos treneris T. Vaitkūnas: "Pirmos mūsų komandos varžybos po karantino, taip pat keli naujokai, tad reikia komandai dar prasižaisti, bet manau, kad ateityje bus geriau"

5 perimt. kam.

Po atkaklios kovos „Remza“ palaužė „Slyvų kompotą“ (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 liepos 07 d., antradienis, 22:58 val.)„Glasma Service“ žengė į pusfinalį (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)Vos nesuklupę KK „Žaibas“ nugalėjo „Batniavą“ (2020 birželio 26 d., penktadienis, 20:28 val.)KK „Žaibas“ emocingose rungtynėse susitvarkė su „Slyvų kompotas“ ekipa (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:49 val.)„Remza“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 22:25 val.)Į Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 finalą žengė „Remza“ (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Remza“ triumfavo Vasaros „Sportturas“ taurėje 2020! (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)