Volinta Energy vs Plastena (91:100)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 21 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ išvargo pergalę prieš „Volinta Energy“

2023 birželio 21 d., Trečiadienis, 22:08 val., peržiūros: 360

Birželio 21 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko "Vasaros" lygos komandos „Volinta Energy“ (šeimininkai) ir "Plastena" (svečiai). Nors visas rungtynes priekyje išliko "Plastena", bet „Volinta Energy“ beveik tris kėlinukus lipo varžovams ant kulnų ir tik paskutiniame ketvirtyje skirtumas kiek ženkliau išaugo. Susitikimas baigėsi rezultatu 91:100 (26:27, 21:25, 21:25, 23:23).

Rungtynių pradžia buvo labai rezultatyvi, "Plastena" du kartus susikūrė dviženklį pranašumą ir du kartus turimą persvarą išbarstė. „Volinta Energy“ ekipa demonstravo puikų kovingumą ir nei akimirkai nenuleido rankų. Ilgoji pertrauka prasidėjo "Plastenai" esant priekyje rezultatu 47:52.

Po ilgosios pertraukos žaidimas dar kurį laiką vyko lygiai, bet tuomet "Plastena" dar kartą atitolo ir šį kartą persvarą išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. Nors „Volinta Energy“ sužaidė rezultatyviai, bet kovoti dėl pergalės šiandien jiems nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 91:100.

13 atk. kam.

„KKL Next Generation Select Team“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 21:47 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Volinta Energy“ (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 09:20 val.)„Plastena“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 birželio 23 d., penktadienis, 13:33 val.) „Plastena“ užtikrintai susitvarkė su „Dust2“. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Plastena“ pratęsė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pralaimėjimų seriją (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Plastena“ atlaikė varžovų spurtą ir pateko į finalą (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:19 val.)„KKL Next Generation Select Team“ susitvarkė ir su „Plastena“ ekipos pasipriešinimu (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Vasaros lygos nugalėtojai ‒“KKL Next Generation Select Team“! (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Volinta Energy“ įrodė savo pranašumą prieš „Dust2“ (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Volinta Energy“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš BC „Rhino“ (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)