Omega vs Alytaus „Vendetta“ (76:68)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 13 d., Antradienis, 20:20 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Omega“ po slogaus starto atsitiesė ir iškovojo pergalę

2021 liepos 13 d., Antradienis, 22:05 val., peržiūros: 419

Antradienį, liepos 13 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Omega” bei svečių Alytaus „Vendetta“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį 6:2, tačiau tuomet krito į didžiulę duobę ir pralaimėjo atkarpą 1:15. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:22. Antrojo ketvirčio pradžioje Alytaus komanda nemažino apsukų ir įgijo jau didesnį nei 20-ies taškų pranašumą. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, „Omega“ kelių taiklių tolimų metimų dėka braukė savo atsilikimą gana ženkliai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:42.

Trečiojo ketvirčio pradžioje Alytaus „Vendetta“ ir toliau strigo puolime, o tuo netruko naudotis „Omegos“ ekipa. Jie lėtais, bet užtikrintais žingsniais mažino savo atsilikimą ir likus žaisti tris minutes, braukė jį iki minimalaus. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai sužaidė dar užtikrinčiau ir prieš lemiamą ketvirtį susikūrė jau nemažą pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:49. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Omega“ ir toliau tolo nuo savo varžovų. Alytaus ekipa nerado jokių kelių varžovų krepšio link ir netrukus skaičiavo jau 14-os taškų deficitą. Ketvirčiui įpusėjus, skirtumas tarp komandų sunyko perpus ir buvo panašu, kad svečiai kilo į lemiamą šturmą. Visgi, jėgų daugiau jie neatrado ir buvo priversti patirti pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 76:68.