UNO vs Alytaus „Vendetta“ (64:69)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2021 liepos 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Alytaus „Vendetta“ pergalę pasiekė tik pačioje rungtynių pabaigoje

2021 liepos 21 d., Trečiadienis, 22:49 val., peržiūros: 372

Liepos 21 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 komandos "UNO" (šeimininkai) ir Alytaus "Vendetta" (svečiai). Rungtynės buvo nerezultatyvios, tačiau labai atkaklios, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis atakomis. Tiksliau sužaidę pergalę pasiekė Alytaus "Vendetta" krepšininkai, laimėdami rezultatu 64:69 (14:17, 15:17, 19:15, 16:20)

Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviai, nors svečiai iš Alytaus vertėsi vos šešiais žaidėjais, tačiau "UNO" šiuo pranašumu nesugebėjo pasinaudoti ir visą laiką išliko besivejančių vaidmenyje. Po lygių pirmųjų dviejų kėlinukų priekyje buvo Alytaus "Vendetta" ir pirmavo rezultatu 29:34.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas ir toliau buvo nerezultatyvus, bet "UNO" sugebėjo laikytis ir galiausiai išlygino rezultatą. Paskutinėmis minutėmis abiejų komandų šansai buvo vienodi, bet "UNO" neatleistinai klydo, kol galiausiai palaidojo savo viltis kovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:69.

11 atk. kam.

Alytaus „Vendetta“ po sunkios kovos palaužė „Gemavila“ komandą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 23:18 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 23:37 val.)„Jaučakiai“ pergale pradėjo Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 turnyrą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 19:54 val.)„UNO“ po atkaklios kovos palaužė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Omega“ po slogaus starto atsitiesė ir iškovojo pergalę (2021 liepos 13 d., antradienis, 22:05 val.)„Artstone“ lengvai patiesė svečius iš Alytaus (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 20:22 val.)