Lemora & Minaltra & Deirama vs Ryterna (82:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Atkakliose rungtynėse, po pratęsimo pergalę šventė „Lemora & Minaltra & Deirama“ prieš „Ryterna“

2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 17:40 val., peržiūros: 676

Gruodžio 16 dieną, 16:15 val., LSMU sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos komandos “Lemora & Minaltra & Deirama” (šeimininkai) ir “Ryterna” (svečiai). Atkakliose rungtynėse pergalė šventė “Lemora & Minaltra & Deirama” komanda. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:78 (14:13, 18:20, 17:14, 19:21, 14:10).

Pirmajame kėlinyje komandos atrodė vangokai, vyravo lėtas žaidimas, daugiau tolimų metimų. Šiek tiek trūko sėkmės abiejoms komandoms metant metimus ir pirmasis kėlinukas baigėsi gan nerezultatyviai 14:13. Antrajame kėlinyje žaidimas pagreitėjo, metimai taip pat dažniau pasiekė tikslą, tačiau ryškesnio rungtynių lyderio išsiaiškinti dar nepavyko. Po dviejų kėlinių vienu tašku priekyje svečiai (32:33).

Trečiasis kėlinys rungtynėsi buvo panašus į antrą, vis dar vyravo tolimi metimai svečių puolime, šeimininkai pradėjo žasiti labiau taktiškai tačiau skirtumas tarp komandų nepakito 49:47 šeimininkų naudai. Pusę paskutinio kėlinuko situacija liko panaši į prieš tai vykusius kėlinius, tačiau likus 4 minutėms šeimininkams buvo pavykę atsiplėšti 8 taškais. Vėliau per pusantros minutės „Ryterna“ išlygino rezultatą ir iki rungtynių pabaigos komandoms nepavyko išsiaiškinti nugalėjoto 68:68.

Pratęsimo metu komandos toliau kovojo taškas į tašką, šiek tiek daugiau sėkmės atiteko “Lemora & Minaltra & Deirama” komandai ir šie šventė pergalę rezultatu 82:78.

“Lemora & Minaltra & Deirama” komandos atstovas E.Kvilys: „Smagios rungtynės, džiugu, kad komanda buvo susikaupusi ir neblogai pasirodė, varžovas vis tik stiprus buvo, bet šiandien mes turbūt labiau norėjome.“

„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Lemora & Minaltra & Deirama įveikė Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 12:44 val.)