Plastena vs Remza (67:105)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 11 d., Pirmadienis, 20:10 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Įmonių lygos aštunfinalyje: triuškinanti Remza pergalė prieš Plastena

2022 balandžio 11 d., Pirmadienis, 21:33 val., peržiūros: 343

Pirmadieni, balandžio 11 diena, Mitkaus pagrindinėje mokykloje įvyko Įmonių lygos antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų- Plastena bei svečių Remza.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams. Realizavę 7 metimus iš žaidimo. Remza įgyjo solidų 6 taškų pranašumą 11:17.Antrajame kėlinyje abejoms komandoms gerai sekėsi tiek dvitaškius, tiek tritaškius, to pasakoje, skirtumas tarp komandų po dviejų kėlinių išliko nepakitęs: 36:42. Trečiajame kėlinyje svečiai, pasinaudoję šeimininkų pramestais metimais, pradėjo didinti skirtumą tarp komandų greitomis atakomis- 50:75. Ketvirtajame kėlinyje Remza vis skuodė į priekį. 6 A. Makūno realizuoti tritaškiai dar labiau padidino Remza komandos persvą. Gerą komandinį žaidimą demonstravę svečiai, šventė lengvą pergalę rezultatu: 67:105 (11:17, 25:25, 14:33, 17:30).

Darius Didžiūnas

Įmonių lygoje: Užtikrinta Remza pergalė prieš Saldoga-Košmaras (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:16 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Plastena“ iškovojo gan lengvą pergalę (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:10 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Remza“ palaužė „Donelaičio“ (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Remza“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)