Kelių priežiūra vs Plastena (62:89)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra

2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:18 val., peržiūros: 328

Trečiadienį, kovo 2 diena, Ringaudų mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos D pogrupio rungtynės tarp šeimininkų- Kelių priežiūra bei svečių- Plastena.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams. Realizavę aštuonis metimus iš žaidimo, Kelių priežiūra įsiveržė į priekį penkių taškų persvara- 22:17. Antrajame kėlinys geras J. Snudaičio bei E. Aleksos žaidimas puolime, leido svečiams surengti spurtą bei įgyti dviženklį pranašumą- 32:42. Trečiajame kėlinyje šeimininkams nepavyko realizuoti nei vieno tritaškio, tuo pasinaudoję Plastena greitomis atakomis ir toliau didino skirtumą tarp komandų- 47:64. Ketvirtajame kėlinyje Kelių priežiūra pradėjo trūkti energijos, priešingai nei Plastena, kurie ir toliau realizavo metimus tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Geresnį taiklumą bei koncentraciją parodę svečiai, iškovojo įtikinamą pergalę, rezultatu: 62:89 (22:17, 10:25, 15:22, 15:25).

Rokas Drulia

Įmonių lygoje: užtikrinta Eldažnis & Limobus.lt pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 22:22 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti Adma pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 balandžio 05 d., antradienis, 20:42 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Kelių Priežiūra pergalė prieš Vilmista (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:14 val.)Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:51 val.)Įmonių lygos aštunfinalyje: triuškinanti Remza pergalė prieš Plastena (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:33 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)33 M. Šmigelsko taškai atnešė „Coca-cola“ ekipai pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2022 sausio 02 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo pasipriešinti „Kelių priežiūra“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Kelių priežiūra“pergalė prieš „Promatik“ krepšininkus (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)