Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija vs Molėtų gimnazija (89:67)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 28 d., Ketvirtadienis, 10:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos krepšininkai įveikė Molėtų gimnazistus

2016 balandžio 28 d., Ketvirtadienis, 13:30 val., peržiūros: 1380

Ketvirtadienį, balandžio 28 dieną, Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurės, Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos ir svečių Molėtų gimnazijos. Susitikimo pradžioje abi komandos lengvai rinko taškus, tačiau kiek geriau atrodę šeimininkai šiek tiek atitrūko ir išlaikė iniciatyvą iki pat rungtynių pabaigos. Nors tris kėlinius vyko koa tarp komandų, ketvirtajame kėlinuke šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir užtikrintai įveikė savo varžovus iš Molėtų rezultatu 89:67 (23:18, 24:20, 15:14, 27:15).

Rungtynių pradžioje abi komandos nesunkiai rado būdų kaip pelnyti taškus. Svečiai buvo trumpam išsiveržę į priekį pirmoje kėlinio pusėje, tačiau garlieviečiai vedami D. Petkevičiaus išlygino rezultatą įpusėjus ketvirčiui. Per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos A.Tilindės užtikrintas žaidimas padėjo išsaugoti persvarą šeimininkams 23:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečius gerokai į priekį timptelėjo I.Šeikis, kuris sužaidus tris minutes, išlygino rezultatą. Svečiams dar pavyko presverti rezultatą,bet tada garliaviečiai puikiai žaisdami tiek puolime, tiek gynyboje surengė spurtą 15:0 ir jau turėjo apčiuopiamą persvarą (45:31). Molėtiškiai nenuleido rankų ir toliau kovojo. Paskutinę minutę jie sužaidė pavyzdingai, to rezultatas – vienženklis deficitas po dviejų kėlinių – 47:38.

Po ilgosios pertraukos molėtiškiai nieko nelaukę ėmė mažinti savo atsilikimą pelnydami 4 taškus iš eilės, tačiau rungtynių kontrolės perimti nepavyko ir netrukus šeimininkai susigražino dviženklę persvarą (54:44). Kone visą nerezultatyvų kėlinuką vyko lygus žaidimas. Šeimininkai neprisileido savo oponentų per daug arti, svyravo 8-12 skirtumas tarp komandų. Prieš lemiamą rungtynių dalį komandas skyrė 10 taškų - 62:52.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Kėlinio pradžioje svečių komandos krepšininkai dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau garliaviečiai žaidė užtikrintai ir antroje ketvirčio dalyje įjungę aukštesnę pavarą atitrūko nuo varžovų ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 89:67.

Po rungtynių pakalbintas Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos treneris V. Urbšys džiaugėsi, kad jo auklėtiniai vangiai pradėję rungtynes, visgi sugebėjo įsižaisti ir iškovoti pergalę:

„Vien ta mintis, kad jau prasibrovimas į finalinį ketvertą psichologiškai paveikė žaidėjus. Puolimas toks buvo sunkus ir gynyboje žaidėjai judėjo kaip sulėtintame filme. Tačiau antroje rungtynių pusėje įsibėgėjom, pradėjom žaisti savo žaidimą. Padarėm savo greitas atakas, sumetėm savo metimus. Visgi pergalė 20 taškų skirtumu, tai manau, rezultatas neblogas“

Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija: Arnas Tilindė – 31 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Dominykas Petkevičius – 30 tšk. (17 atk. kam.), Matas Ylius – 11 tšk., Eimantas Kazakevičius – 11 tšk.

Molėtų gimnazija: Andrius Banevičius – 22 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ignas Šeikis – 21 tšk. (15 atk. kam.), Redas Šilinskas – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai nugalėjo „Birtšono gimnaziją“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su „Birštono“ gimnazija (2016 balandžio 12 d., antradienis, 14:02 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:18 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija išsaugojo nepralaimėjusios komandos statusą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 16:07 val.)Lyderių dvikovoje nepralaimėjusių statusą išsaugojo Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 18:15 val.)Visas varžybas pirmavusi Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija tik pabaigoje palaužė Molėtų gimnazijos pasipriešinimą (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 14:51 val.)Pietryčių pogrupio starte ‒ užtikrinta „Molėtų“ gimnazijos pergalė (2016 kovo 04 d., penktadienis, 15:17 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)Trečias kartas nemeluoja ‒ finale dominavusi Eimanto Stankevičiaus vedama Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijai (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:19 val.)