Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija vs Birštono gimnazija (121:67)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 12 d., Antradienis, 10:30 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su „Birštono“ gimnazija

2016 balandžio 12 d., Antradienis, 14:02 val., peržiūros: 1207

Antradienį, balandžio 12 dieną, Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurės, Vidurio Lietuvos pogrupio rungtynės, tarp vietos Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijos ir svečių „Birštono“ gimnazijos ekipų. Nuo pat pirmųjų susitikimo sekundžių dominavę aikštės šeimininkai tiesiog triuškino varžovus, ko pasekoje lengvai pratęsė pergalių seriją rezultatu 121:67 (38:6, 32:18, 16:20, 35:23).

Jau pačioje rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai ėmė dusinti varžovus ir neleidę jiems net pagalvoti apie paruoštą metimą, patys surengė spurtą net 31:0, kuris iškart ir nulėmė rungtynių baigtį. Besibaigiant pirmajam kėlinukui birštoniečiai vis dėlto sugebėjo atidaryti savo taškų sąskaitą. Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau uraganinį puolimą demonstravę garliaviečiai įgijo 41-ieno taško atotrūkį. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, tačiau artėjant ilgajai pertraukai ir toliau varžovus „daužę“ Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijos žaidėjai skirtumą tarp komandų padidino iki 46-ių taškų. 70:24.

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavę aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau čia pat priešininkų atsipalaidavimu pasinaudojusi „Birštono“ gimnazija sugebėjo pelnyti aštuonis taškus iš eilės. Per likusį laiką žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau nežymiai geriau pasirodę birštoniečiai sugebėjo laimėti kėlinį ir nežymiai sušvelninti deficitą. Nepaisant to, ketvirtame kėlinyje ir vėl aukštesnę pavarą įjungę garliaviškiai dar labiau atitrūko. Nepėsti buvo ir svečiai, tačiau jie toli gražu neprilygo greitam šeimininkų puolimui, kurie, surengę dar vieną spurtą galutinai sutriuškino priešininkus rezultatu 121:67.

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija: Arnas Tilindė – 40 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd.), Dominykas Petkevičius – 37 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Algirdas Adomavičius – 20 tšk. (14 atk. kam.), Marius Marcinkevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.)

„Birštono“ gimnazija: Kristupas Matuzonis – 22 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Jonas Štangvaltas – 9 tšk., Povilas Slavinskas – 8 tšk.

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai nugalėjo „Birtšono gimnaziją“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:18 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos krepšininkai įveikė Molėtų gimnazistus (2016 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 13:30 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija išsaugojo nepralaimėjusios komandos statusą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 16:07 val.)„Vilkijos gimnazija“ užtikrintai nugalėjo „Birštono gimnaziją“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 14:33 val.)Lyderių dvikovoje nepralaimėjusių statusą išsaugojo Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 18:15 val.)Permainingose rungtynėse „Vilkija“ įveikė „Birštono“ gimnazistus (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 14:05 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)Trečias kartas nemeluoja ‒ finale dominavusi Eimanto Stankevičiaus vedama Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijai (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:19 val.)