BK Centre ‒ 2 vs Ragai (55:75)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ragai“ gan nesunkiai susitvarkė su savo varžovais

2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 00:28 val., peržiūros: 986

Trečiadienį, vasario 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp O pogrupio komandų – vietos „BK Centre ‒ 2“ bei svečių „Ragų“. Nors pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkų ekipa, tačiau prieš pat kėlinio pabaigą, kontrolę į savo rankas perėmė „Ragų“ ekipa ir daugiau nebesižvalgė atgal ir tiesiog tolo nuo savo varžovų, o galiausiai ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo „Ragų“ ekipa, kuri pirmoji pelnė šešis taškus be atsako (visus šešis pelnė D.Želvys), tačiau tuomet jie krito į šiokią tokią duobę, o tuo kaip mat pasinaudojo „BK Centre ‒ 2“ ekipa, kurie spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. „Ragai“ tuomet pasinaudojo minutės pertraukėle, o po jos atrodė kur kas geriau nei prieš ją. Kėlinuką jie užbaigė taip pat 10:0 spurtu ir po pirmojo ketvirčio turėjo šešių taškų pranašumą – 10:16. Antrąjį kėlinuką „Ragai“ pradėjo taip pat, kaip ir užbaigė pirmąjį. Jie pelnė pirmuosius aštuonis taškus šiame kėlinyje ir turėjo įgavę jau dviženklį atotrūkį. Vėliau komandos rezultatyvumu per daug nespindėjo ir darė nemažai klaidų. Per likusią kėlinuko dalį komandos pelnė po šešis taškus, tad dviženklis pranašumas vis dar buvo svečių ekipos rankose. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 16:30.

Trečiasis kėlinuko pradžioje komandos žaidė apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis, tai per daug nekeisdami skirtumo. Vėliau „Ragų“ komandai pavyko pelnyti septynis taškus be varžovų atsako, kas leido jiems nutolti ir įgyti jau 22-jų taškų pranašumą. Tuomet „BK Centre ‒ 2“ ekipa sužaidė sėkmingiausią rungtynių atkarpą, kuomet spurtavo 11:0 ir sumažino atsilikimą perpus. Visgi, kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė svečiai ir po trijų kėlinių vis dar turėjo solidų 13-os taškų pranašumą – 34:47. Ketvirtąjį kėlinuką vėl kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa ir netrukus padidino savo pranašumą iki 19-os taškų. Galiausiai „BK Centre ‒ 2“ ekipa taip ir nesugebėjo užkurti pirties savo varžovams ir sumažinti atsilikimo iki vienženklio skaičiaus. „Ragų“ ekipa visą ketvirtą kėlinį kontroliavo žaidimą, o šeimininkams gan sunkiai sekėsi pulti varžovų krepšį, nors jie ir sužaidė gan rezultatyvų kėlinuką. Visgi, ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas, tad „Ragų“ ekipa iškovojo gan užtikrintą pergalę, rezultatu 55:75.

A.Alionis („Ragai“):
„Smagu buvo susitikti po Naujų metų, visiems smagiai pasižaisti. Laukiam kitų varžybų. O už varžovus žaidėm šiek tiek protingiau, jie atlikinėjo per daug keitimų. Nebloga jų komanda, tik tiek, kad jie įsižaidžia ir juos pakeičia. Man atrodo, kad tai yra trenerio klaida“.

BK Centre ‒ 2: Kiril Abramtsov – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Pavel Kirilenko – 9 tšk., Armandas Čiras – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Ragai: Martynas Balkus – 19 tšk., Viktoras Žukauskas – 13 tšk., Tomas Guogas – 13 tšk., Arnoldas Račickas – 12 tšk.

„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Elektrėnai“ užtikrintai apgynė namų sienas (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 16:29 val.)„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)Veiverių „Amberis“ pergalę šventė tik po pratęsimo (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 23:12 val.)