Dumblas vs R2P Sport ‒ S/M (72:106)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 18:37 val., peržiūros: 1802

Sekmadienį, gruodžio 18 – ąją, dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos,„ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Dumblo“ ir jiems iššūkį metusių „R2P Sport – S/M“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomisir tik sužaidus daugiau nei pusę kėlinuko „R2P Sport – S/M“ komandai pavyko kiek atitrūkti – 6:12. Per likusį kėlinio laiką „Dumblo“ puolimas kiek sustojo, o svečių ekipa spurtavo rengė rezultatyvias ataka ir po pirmojo kėlinio paliko šeimininkams 9 taškų deficitą – 12:21.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau ir gynyboje „Dumblo“ žaidėjams buvo sunku tvarkytis gynyboje. Sužaidus daugiau pusę kėlinuko „R2P Sport – S/M“ jau triuškino savo varžovus – 21:41. 20 taškų skirtumas išliko iki kėlinio pabaigos 26:46.

Po didžiosios pertraukos komandos rungtyniavo apylygiai, tačiau šeimininkų susikrautas pranašumas leido jiems įtikinamai pirmauti – 36:60. Likusį kėlinio laiką ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir po 3 kėlinių turėjo 29 taškų persvarą – 44:73.

Paskutiniame kėlinyje „R2P Sport – S/M“ krepšininkai ir toliau kontroliavo rungtynes, įpusėjus kėliniui turėjo 31 taškų persvarą (57:88). Antroje kėlinio pusėje abi komandos žaidė atsipalaidavusios, o vienintelė intriga buvo tai, ar svečiai įmes 100 taškų ar ne. Iki rungtynių pabaigose likus žaisti dvi minutes L.Kalėda pataikė iš toli ir pelnė 100-ąjį tašką. Intrigos stokojusios rungtynės baigėsi rezultatu 72:106.

Dumblas: Tomas Pukelevičius – 22 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arūnas Kalnutis – 17 tšk., Lukas Steikūnas – 17 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Justinas Pocius – 36 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 24 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Mackevičius – 24 tšk., Vilius Rudelevičius – 11 tšk. (6 perimt. kam.), Ignas Vanagas – 11 tšk.

„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:50 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:40 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „R2P Sport ‒ S/M“ išsaugojo pergalę (2017 sausio 31 d., antradienis, 23:24 val.)Grupės lyderių kovoje ‒ pirmoji „R2P Sport ‒ S/M“ nesėkmė (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)