R2P Sport ‒ S/M vs Grizliai (96:74)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“

2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 1566

Antradienį, lapkričio 29 – ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, B grupės rungtynės tarp grupės lyderių, kuriose susitiko šeimininkų „R2P Sport ‒ S/M“ (4-0) ir svečių „Grizliai“ (5-0) komandos.

Pirmo kėlinuko pradžioje ekipos apsikeitė tritaškiais – į V. Gadliausko ir A. Nanartonio tritaškius „R2P Sport ‒ S/M“ atsakė dviem M. Mackevičiaus tolimais šūviais, po kurių rezultatas buvo lygus 6:6. Tačiau tada šeimininkai labai greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pasibaigus ketvirčiui pirmavo 23:17.

Antro kėlinuko pradžioje J.Pocius pataikė tritaškį, po kurio šeimininkų pranašumas jau tapo dviženklis 30:20. Tačiau „Grizliai“ į tai atsakė V. Gadliausko ir M. Valaičio taikliais metimais, po kurių svečiai priartėjo prie „R2P Sport ‒ S/M“ ekipos iki 35:33. Tačiau tada tritaškį iškart smeigė E.Karpavičius, o turimą penkių taškų pranašumą „R2P Sport ‒ S/M“ išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 43:38.

Trečiajame kevirtyje puikiai aikštelėje žaidė „R2P Sport ‒ S/M“ tandemas E.Karpavičius ir J.Pocius, į tai „Grizliai“ bandė atsakyti M. Valaičio išpuoliais, tačiau „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumas jau pasiekė dviženklį, o po trečio ketvirčio šeimininkai pirmavo 65:55.

Ketvirtajame kėlinuke tritaškiais prapliupo „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkas M.Mackevičius, pataikęs jų net keturis, puikiai jam talkino E.Karpavičius, ne tik puikiai žaidęs po krepšiu, tačiau taip pat puikiai atakavęs nuo tritaškio linijos ir kaip tik šio krepšininko tolimas šūvis iš maždaug devynių metrų įtvirtino „R2P Sport ‒ S/M“ pergalę šiose rungtynėse, kurias šeimininkai laimėjo 96:74. „R2P Sport ‒ S/M“ ir toliau grupėje žengia be pralaimėjimų, tuo tarpu „Grizliams“ pirmą kartą šį sezoną teko palikti aikštelę nuleidus galvas.

Po rungtynių „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkas E.Karpavičius kalbėjo: „pirmoje pusėje, galima sakyti, buvo gynyba nekokia, antroje rungtynių pusėje gynyba pasitaisė, o puolimas šiandien komandos veikė be priekaištų, pataikyta nemažai tritaškių, to pasekoje antroje pusėje susikrovėme pranašumą ir laimėjome gana užtikrintai“.

R2P Sport ‒ S/M: Edvinas Karpavičius – 27 tšk., Justinas Pocius – 25 tšk. (10 atk. kam., 13 rezult. perd., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 22 tšk., Ignas Vanagas – 11 tšk.

Grizliai: Martynas Valaitis – 29 tšk. (5 rezult. perd.), Vaidotas Gadliauskas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Hermenegildas Žilys – 9 tšk. (15 atk. kam.)

„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:20 val.)Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)Grupės lyderių kovoje ‒ pirmoji „R2P Sport ‒ S/M“ nesėkmė (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „R2P Sport ‒ S/M“ išsaugojo pergalę (2017 sausio 31 d., antradienis, 23:24 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)