Skroblų alėja vs Pikenpokas (68:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 08 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pikenpokas“ privertė patirti pirmą pralaimėjimą „Skroblų alėja“ ekipą

2023 vasario 08 d., Trečiadienis, 20:31 val., peržiūros: 295

Trečiadienį, vasario 8 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos D pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (9-0) ir „Pikenpokas“ (8-2) ekipų.

Pirmajame kėlinyje „Skroblų alėja“ sumetė penkis tolimus metimus, o tai leido pasibaigus kėliniui pirmauti 21:16.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkai po kelių tolimų metimų buvo priekyje 30:23. Visgi, antroje kėlinio pusėje „Skroblų alėja“ ekipos puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai persvėrė rungtynių rezultatą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje minimalia persvara 35:36.

Trečiajame kėlinyje „Pikenpokas“ ekipos žaidėjas V.Albrektas pelnė aštuonis taškus, o tai leido svečiams pirmauti 46:51, bet kėlinio pabaigą 5:0 pabaigę šeimininkai lygino rezultatą 51:51.

Lemiamame kėlinyje ir toliau kova aikštėje vyko taškas į tašką ir likus minutei po A. Levicko tritaškio rezultatas buvo lygus 66:66. Pergalę svečiams išplėšė J. Danaso prasiveržimas. Galutinis susitikimo rezultatas 68:69 (21:16, 14:20, 16:15, 17:18).

6 išpr. praž.

„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Pikenpokas“ turėjo vargo su BC „Rhino“ ekipa (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:04 val.)II lygos atkrintamosiose: „Užveža“ pergalė prieš „Skroblų alėja“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:39 val.)Lygiai vykusiose rungtynėse „Pikenpokas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Arko“ komandą (2023 sausio 24 d., antradienis, 20:28 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Pikenpokas“ serijoje su „Užveža“ išsiveržė į priekį (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Pikenpokas“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:52 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė nulėmė „Skroblų Alėja“ pergalę (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)