Pikenpokas vs Užveža (80:71)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 08 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pikenpokas“ serijoje su „Užveža“ išsiveržė į priekį

2023 gegužės 08 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 420

Gegužės 8 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos didžiosios taurės pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Pikenpokas“ ir „Užveža“ ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Užveža“, kuri iškart tolo 2:9. Bet tada P.Špokas užvedė „Pikenpokas“ ekipos puolimą, per pirmą kėlinį sumetė 11 taškų, atlikdamas ir vieną dėjimą iš viršaus, o šeimininkai pirmą kėlinį laimėjo 18:17.

Antrojo kėlinio pradžioje po P. Špoko ir D. Venckaus metimų „Pikenpokas“ tolo iki 27:21. Visgi, „Užveža“ labai greitai vėl persvėrė rezultatą 33:37, bet kėlinio pabaiga priklausė šeimininkams, kurie laimėjo atkarpą 8:0 ir po dar vieno P. Špoko dėjimo pirmavo 41:37.

Trečiame kėlinyje kova aikštelėje suintensyvėjo ir pasidarė kietesnė, tačiau išliko tokia pat permaininga ir atkakli. Po trijų kėlinių 56:54 toliau pirmavo „Pikenpokas“.

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai tolo ir po D. Venckaus tritaškio tolo dviženkle persvara 67:57. Nors po to A.Miliūnas ir pataikė du tritaškius, tačiau šeimininkai išlaikė pergalingą rezultatą ir išsiveržė serijoje į priekį. Galutinis susitikimo rezultatas 80:71 (18:17, 23:20, 15:17, 24:17).

Eduardas Straigis

„Pikenpokas“ turėjo vargo su BC „Rhino“ ekipa (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Pikenpokas“ po atkaklios kovos išsikovojo vietą pusfinalyje (2023 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Kautech ‒ 2“ spurtu trečiajame kėlinyje prieš „Užveža“ prasivėrė sau kelią į finalą (2023 gegužės 28 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)II lygoje: išvargta „Užveža“ pergalė prieš „GZP-2“ (2022 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)II lygos atkrintamosiose: „Užveža“ pergalė prieš „Skroblų alėja“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:39 val.)2 lygoje ‒ lengva „Užveža“ pergalė (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Pikenpokas“ privertė patirti pirmą pralaimėjimą „Skroblų alėja“ ekipą (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 20:31 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:52 val.)