Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs Alta transportas ‒ United 2 (77:100)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 birželio 22 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ turėjo pripažinti „Alta transportas ‒ United 2“ ekipos pranašumą

2020 birželio 22 d., Pirmadienis, 20:12 val., peržiūros: 1264

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ir "Alta transportas ‒ United 2".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, šeimininkai buvo vienu žingsniu priekyje nei varžovai, tačiau "Alta transportas ‒ United 2" vis išlygindavo rezultatą. Per likusį laiką Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER išsaugojo tik minimalų pranašumą ( 20:19). Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių sausu puolimu ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 20:27). "Alta transportas ‒ United 2" toliau kontroliavo rungtynes ir kėlinuką užbaigė su 15 taškų pranašumu – 41:56.

Po ilgosios pertraukos Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ėmė mažinti skirtumą, tačiau šeimininkai greitai atstatė turėtą pranašumą. Per likusį laiką "Alta transportas ‒ United 2" puikiai sužaidė gynyboje, kur išlaikė susikrautą pranašumą ( 58:76). Lemiamame kėlinyje šeimininkai toliau užtikrintai žaidė ir net neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. „Alta transportas ‒ United 2“ iškovojo triuškinančią pergalę ir kelialapį į didįjį pusfinalį. Galutinis rezultatas – 77:100 (20:19, 21:37, 17:20, 19:24)

Po laimėtų rungtynių "Alta transportas ‒ United 2" ekipos treneris, M.Lebedys, teigė:

"Gėriau apsigynėme, geriau užpuolėme. Gale varžovai pavargo ir Kristijonas perka komandai visai gazuotų gėrimų už 100-ąjį tašką."

8 rezult. perd.

„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 00:32 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ išlieka nepralaimėję (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)