Grande vs Ragai (80:62)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 20 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“

2016 spalio 20 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 1714

Ketvirtadienį, spalio 20 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės tarp vietos „Grande“ (1-0) ir svečių ekipos „Ragai“, žaidusios pirmąsias rungtynes turnyre. Nuo pat pirmų susitikimo minučių į priekį išsiveržę šeimininkai išlaikė pranašumą visų rungtynių metu bei šventė pergalę rezultatu 80:62 (20:17, 23:11, 18:17, 19:17).

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Grande“ ekipos žaidėjas T. Vaitkūnas įšovė du tritaškius, dvitaškį pridėjo R.Nemuras ir šeimininkai spurtavo 8:0. Į tai svečiai atsakė penkiais iš eilės V. Žukausko taškais, A.Liogės dvitaškiu, ir „Ragai“ priartėjo iki 8:7. Kėlinuko pabaigoje svečių krepšininko K. Ruočkaus aštuoni įmesti taškai leido išlyginti rungtynių rezultatą 17:17, tačiau T. Vaitkūnas smeigė dar vieną tolimą šūvį ir „Grande“ pirmavo 20:17.

Antrajame kėlinuke tritaškių salve prabilo E.Petrauskas, po kurio metimų „Grande“ pirmavo 30:21. Tai buvo lūžis rungtynėse, po kurio svečių krepšininkai neatsigavo ir nesugebėjo prisivyti savo varžovų visų rungtynių metu. Kėlinuko pabaiga taip pat geriau susiklostė aikštelės šeimininkams, kurie po M. Karausko tritaškio pirmavo 43:28.

Trečiasis rungtynių kėlinukas vyko labai apylygiai, nei „Grande“ ekipai nepavykdavo toliau atitrūkti, nei „Ragams“ priartėti. Šiame kėlinuke šeimininkų ekipą į priekį vedė M.Karauskas, kurio prasiveržimai bei žaidimas po krepšiu varė į neviltį svečių krepšininkus. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 61:45.

Ketvirto kėlinuko pradžioje „Ragai“ pabandė kilti į lemiamą šturmą ir po M. Giedraičio metimo priartėjo iki 65:54, tačiau „Grande“ šį varžovų šturmą labai greitai numalšino ir vėl įgijo saugų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 80:62 ir „Grande“ iškovoja antrają pergalę paeiliui.

„Antroji pergalė iš eilės, nemažu skirtumu. Kokie pagrindiniai veiksniai tą nulėmė?“

„Grande“ ekipos krepšininkas T. Vaitkūnas: „lemia gera komandos atmosfera, aišku, dar nesutikome stipriausių grupės varžovų, tad bus dar ir pralaimėjimų, bet stengsimės žaisti su visais“.

Grande: Emilijus Petrauskas – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Vaitkunas – 16 tšk., Mantas Karauskas – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Ragai: Aivaras Liogė – 17 tšk., Viktoras Žukauskas – 15 tšk., Kęstutis Ruočkus – 10 tšk.

E. Petrausko ir M. Karausko vedini „Grande“ krepšininkai įveikė BC „Straight“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)Iki galo kovoję „Ragai“ palaužė KK „Garliava“ krepšininkus (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:00 val.)