Brentex Trailer vs Grande (62:89)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa

2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 20:31 val., peržiūros: 1610

Pirmadienį Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Brentex Trailer“ ir svečių teisėmis atvykę „Grande“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vedami D.Greivio įgijo keturių taškų pranašumą ( 9:5), tačiau svečiai greitai atrado savąjį žaidimą ir per keletą minučių panaikino skirtumą bei įsiveržė į priekį ( 11:16). Kėlinuko pabaigoje D.Grigaitis įnešė naujų vėjų „Bretex Trailer“ ekipojė, kur pavyko sumažinti skirtumą iki minimalaus. Paskutinėmis sekundėmis taiklus E.Petrausko tritaškis metimas atstatė keturių taškų pranašumą – 19:23.

Antram ketvirčiui prasidėjus „Grande“ įjungė aukštesnę pavarą, kur surengė keletą sėkmingų atkarpų ir įgijo 16 taškų pranašumą ( 23:39). Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko atsigauti po šalto dušo ir skirtumą sušvelnino iki 14 taškų. Po dviejų kėlinių rezultatas – 27:41.

Trečią ketvirtį svečiai pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0 ( 27:48). „Grande“ toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena ataka didino pranašumą. Komandas skyrė jau 27 taškai ( 36:63). Ketvirčio pabaigoje ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir pranašumas nepakito – 38:65.

Ketvirtą kėlinį „Brentex Trailer“ ekipa pradėjo spurtu 7:0, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ir vėl komandas skyrė 28 taškai ( 47:75). Likęs laikas buvo tik formalumas „Grande“ niekur neskubėjo ir saugojo savo susikrautą pranašumą, o šeimininkams niekaip nepavyko įveikti svečių gynybos. „Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 62:89.

Po laimėtų rungtynių „Grande“ ekipos treneris, T;Vaitkus, kalbėjo:“ Pradžioje rungtynių šiek tiek susikaustę buvome, tačiau paskui atsipalaidavo ir atitrūkome nuo varžovų. Komanda naujai surinkta. Praeitais metais puse žaidėjų žaidė įmonių lygoje. Trūko keletos žaidėjų, kurie yra užsienyje. TIkimės, kad spės grįžti ir sužaisti rungtynes. Atkrintamosiose rungtynėse pasistengsime parodyti viską, ka galime.“

Brentex Trailer: Vytenis Gintautas – 15 tšk., Donatas Greivys – 12 tšk., Tadas Chochlovas – 9 tšk.

Grande: Emilijus Petrauskas – 27 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Vaitkunas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Jacikas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Rolandas Nemuras – 11 tšk.

BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)