Dakra - Košmaras vs Kelių priežiūra (63:49)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą

2019 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 21:27 val., peržiūros: 1139

Ketvirtadienį VDU „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Dakra – Košmaras“ ir svečių teisėmis atvykę VĮ „Kelių priežiūra“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji VĮ „Kelių priežiūra“ įgijo pranašumą prieš varžovus ( 2:8). Vis dėlto, tik ketvirčio pabaigoje „Dakra – Košmaras“ susitvarkė su puolimu ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 12:10). Antrame ketvirtyje šeimininkai toliau žaidė ant bangos ir tolo nuo varžovų. Vis dėlto, VĮ „Kelių priežiūra“ pasinaudojo varžovų keitimais , kur greitai panaikino skirtumą ir išlaikė pranašumą iki galo – 29:32.

Po ilgosios pertraukos VĮ „Kelių priežiūra“ ekipa įkrito į duobę, o „Dakra – Košmaras“ su kiekviena minute didino pranašumą, o svečiai per kėlinuką sugebėjo sukrapštyti tik 2 taškus ( 41:34). Lemiamame kėlinyje VĮ „Kelių priežiūra“ kilo į šturmą , tačiau šeimininkai pademonstravo puikų pataikymą iš tritaškio zonos ir viską sudėliojo į vietas – 63:49 (12:10, 17:22, 12:2, 22:15)

„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:05 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Festo“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:09 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)