Vilmista vs Kelių priežiūra (60:47)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą

2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 20:05 val., peržiūros: 872

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Vilmista“ ir svečių teisėmis atvykę „Kelių priežiūra“.

Rungtynės prasidėjo užtikrintu „Vilmistos“ puolimu ir įpusėjus kėlinukui atitrūko nuo varžovų ( 8:4). Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko nerezultatyvi kova , tačiau „Kelių priežiūra“ sugebėjo sušvelninti skirtumą iki dviejų taškų ( 12:10). Antrame ketvirtyje „Vilmista““ visus taškus rinko iš po krepšio, o per pirmus du kėlinukus abi komandos tragiškai atakavo iš toli. Ketvirčio pabaigoje „Kelių priežiūra“ pradėjo klysti puolime, o tuo pasinaudoję šeimininkai rinko lengvus taškus – 28:20.

Po ilgosios pertraukos „Kelių priežiūra“ pavyko pralaužti ledus iš tolimos distancijos ir ėmė lipti varžovams ant kulnų, bet „Vilmista“ išnaudojo ūgio pranašumą. Svečiai trečiajame kėlinyje taškus rinko tik tritaškiais metimais, bet to buvo maža ( 44:34). Lemiamame kėlinyje „Vilmista“ taip lengvai nepaleido pergalės iš rankų ir „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą, rezultatu – 60:47 (12:10, 16:10, 16:14, 16:13)

VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Festo“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:09 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)