BC „Rhino“ vs Manvesta (74:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Manvesta“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Rhino“

2022 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 22:13 val., peržiūros: 539

Lapkričio 3 dieną Kauno kolegijos sporto sale įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Rhino" priemė svečius "Manvestą". Abiem komandoms šios rungtynės buvo pirmos šių metų pirmenybėse.

Sužaidus pirmas dvi minutes "Rhino" pirmavo rezultatu 8:4. Baigiantis pirmai kėlinio pusei šeimininkai turėjo keturių taškų persvarą (12:8). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Manvesta", kurie persvėrė rezultatą savo komandos naudai (22:27).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais metimais (24:29). Nors baigiantis pirmai kėlinio pusei "Rhino" buvo pasiviję varžovus, bet septintą minutę "Manvesta" pirmavo rezultatu 30:35. Devintą minutę "Rhino" pasivijo varžovus (40:40), o minutės pertraukėlės paprašė "Manvesta". Kėlinio pabaigoje "Rhino" įgijo dviejų taškų persvarą (44:42).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (46:46). Sužaidus pusę trečio kėlinio šeimininkai pralaiminėjo keturiais taškais (49:53). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Manvesta", kuriem pavyko padidinti persvarą iki devynių taškų (53:62).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Rhino" sumažino varžovų persvarą keturiais taškais (59:64). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Rhino" sumažino persvarą iki keturių taškų (64:68). Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė septyni taškai (70:77), o minutės pertraukėlės paprašė "Rhino". Per likusį laiką "Manvesta" išsaugojo persvarą (74:82).

Lukas Nastajus

„Freda“ atkrintamąsias pradėjo užtikrinta pergale prieš „Rhino“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 22:01 val.)Aštunfinalį „Manvesta“ pradėjo solidžia pergale (2023 kovo 28 d., antradienis, 22:06 val.)„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 20:34 val.)„KM Steel Service“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 20:21 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Manvesta“ tritaškiais privertė pirmą kartą pralaimėti „Remza“ ekipą (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:42 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „TransUnion“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:21 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Manvesta“ įtikinamai nugalėjo „Coca-Cola“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Coca-Cola“ iškovojo gana lengvą pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:13 val.)Dviejų G. Vitkausko tritaškių pakylėta „TransUnion“ lengvokai susitvarkė su BC „Rhino“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:30 val.)