Batniava vs Omega (72:81)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 12 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Omega“ palaužė „Batniavos“ krepšininkus

2019 gegužės 12 d., Sekmadienis, 20:53 val., peržiūros: 547

Sekmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidusi „Batniava“ su svečiais – „Omega“ krepšininkais. Šeimininkų gretose puikiai kamuolius rinko L.Jonaitis, kuris sugriebė net 28 kamuolius ir pakartojo lygos rekordą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai įrodė savo pranašumą ir turnyre įsirašė pirmąją pergalę.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo puikiu komandų puolimu. Be klaidų krepšį atakavusios ekipos žaidė taškas į tašką. Visgi, kėlinuko viduryje „Omega“ krepšininkai sužaidė atkarpą 14:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą 9:23. Per likusį pirmojo kėlinuko laiką komandos apsikeitė taikliais metimais. Po dešimties minučių – 14:25.

Antrajame ketvirtyje „Batniavos“ komandai pavyko kiek sumažinti savo atsilikimą. V ir K Burneikių tritaškiai leido pasivyti varžovus. Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes – 2 taškų „Omegos“ persvara. Ketvirtį taikliu dvitaškiu užbaigęs D.Šliogeris išvedė savo komandą į priekį 6 taškais – 33:39.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo abiejų komandų taikliais tritaškiais. Žaidimas apsilygino ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Tačiau kiek sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidę „Omegos“ krepšininkai lemiamą kėlinį pasitiko savo dispozicijoje turėdami 4 taškų pranašumą – 51:55.

Paskutinysis ketvirtis jau priklausė svečiams. Atkarpa 11:0 kėlinuko pradžioje nulėmė varžybų baigtį. Ketvirčio pabaigoje 2 tritaškius įsūdęs A.Burneikis neišgelbėjo savo komandos nuo pralaimėjimo. Galutinis rungtynių rezultatas – 72:81.

K. Valiulio („Omega“) trumpas komentaras po rungtynių:
„Aš pasakyt noriu tik vieną tokį linkėjimą: Linkėjimai Laurai!“

„GZP“ su V. Sutkaus keturgubu dubliu paliko „Batniavos“ krepšininkus be pergalių (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:34 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „Batniavos“ ekipą (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 2 nesunkiai įveikė „Batniava“ (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Taškų lenktynės ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Vilkus“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:37 val.)„GZP -2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:26 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 2 įveikė tik ketvirtį atsilaikiusią „Omegą“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:11 val.)