Vilkai vs Batniava (75:72)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „Batniavos“ ekipą

2019 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 21:11 val., peržiūros: 613

Ketvirtadienį J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko „Vilkai“ ir „Batniava“.

Rungtynes fantastišku puolimu pradėjo „Vilkai“ ir greitai atitrūko nuo varžovų. Per likusį laiką „Batniava“ sunkiai įveikė varžovų gynybą, o šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą ( 20:11). Antrame ketvirtyje „Batniavos“ puolime nušvito gyvybė, kur sugebėjo skirtumą nubraukti per pusę – 38:31.

Po ilgosios pertraukos „Vilkai“ gyvavo tik tritaškiais metimais, kur įpusėjus kėlinukui atstatė turėtą pranašumą ( 54:39). Lemiamame kėlinyje „Batniava“ toliau lipo varžovams ant kulnų ir likus žaisti minutę laiko komandas skyrė tik vienas metimas. Svečiai turėjo dvi auksines galimybes persverti rezultatą į savas rankas, tačiau abejose suklydo, o „Vilkai“ realizavo baudos metimus ir iškovojo pergalę, rezultatu – 75:72 (20:11, 18:20, 22:14, 15:27)

KM „Žalgiris“ ‒ 2 nesunkiai įveikė „Batniava“ (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Omega“ palaužė „Batniavos“ krepšininkus (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:53 val.)„GZP“ su V. Sutkaus keturgubu dubliu paliko „Batniavos“ krepšininkus be pergalių (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:34 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė Vilkus (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 23:26 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ nesunkiai įveikė komandą „Vilkai“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:56 val.)Taškų lenktynės ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Vilkus“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:37 val.)